צפו: אינטר מכה בברצלונה 3:1

האם אלופת אירופה בדרך לאבד את התואר? חניכיו של פפ גווארדיולה מצאו עצמם בסיטואציה שלא הייתה מוכרת להם מאז פתיחת העונה: לראשונה הם ספגו 3 שערים ורדפו אחר היריבה בניסיון לכבוש שער נוסף. הנראזורי שמרו על קור רוח ומבטיחים קרב אמיתי בגומלין. צפו במשחק המדהים במילאנו

את ניצחונה של אינטר על ברצלונה אמש בליגת האלופות, לא ניתן לכנות רק כ"צעד ענק לעבר גמר גביע אירופה", או "המשך לעונה נהדרת של אינטר באירופה". בניצחון של אלופת איטליה על אלופת ספרד הצלחנו לראות דברים יוצאי-דופן בקבוצת הפלא של גווארדיולה, אותם לא ראינו זמן רב.

הנראזורי התנפלו כבר מדקות הפתיחה על הקתאלונים התשושים, שנסעו 14 שעות באוטובוס מברצלונה למילאנו, בגלל ענן האפר שלא אפשר טיסה. הם אמנם ספגו ראשונים כבר בדקה ה-19 (פדרו), אך כבר שעות לפני פתיחת המשחק הייתה תחושה שהוא יהיה שונה. שאינטר לא תהיה עוד שטיח בדרך אל התואר האירופי השני ברציפות של ברצלונה.

סניידר, שסומן עוד לפני המשחק כשחקן מפתח של אינטר, לקח את האחריות ולאחר לחץ מאסיבי על השער של ואלדז - כבש את השיוויון בדקה ה-30. הרבבות בסן-סירו יצאו מגדרם, והמשיכו לדחוף את השחקנים של מוריניו.

סיטואציה לא מוכרת

אינטר המשיכה להתנפל על ברצלונה, שיתקה אותה והקשתה עליה מאוד לשחק את המשחק שלה. מייד עם פתיחת המחצית השנייה היכו השחורים-כחולים פעם נוספת: מאייקון, שהיה מצויין במשחק גם כן, קיבל את הכדור ממיליטו - וקבע 2:1. ברצלונה נראתה חסרת אונים, אך ניסתה להמשיך ולייצר מצבים שיחזירו אותה למשחק.

אך בניגוד למרבית היריבות שפגשה העונה, אינטר לא נשברה. היא המשיכה לתקוף, בניסיון להשיג את השער השלישי ולהגביר את הלחץ על ברסה לגומלין. וזה הגיע: חטיפת כדור בחלק המגרש של הקתאלונים הסתיימה בנגיחה של מיליטו סמוך לשער - 3:1 מדהים.

ברצלונה מצאה עצמה בסיטואציה בה לא הייתה קיימת לכל אורך העונה: לראשונה הצליחה יריבתה להבקיע מולה שלושה שערים, ולפתע היא קיבלה תפקיד שהיה לה קשה כל כך לבצע משום שלא תרגלה אותו כמעט אף פעם העונה: לרדוף אחר היריבה, ללחוץ עליה ולהבקיע בכל מחיר. ההגנה החזקה והמסתגרת של אינטר מנעה כל פירצה - והיא שרדה: 3:1 בסיום.

הקתאלונים אמנם ישובו הבייתה במטוס, אך הלחץ עובר כעת לאיצטדיון הקאמפ-נואו. ברסה תהיה חייבת לנצח לפחות 2:0 כדי להבטיח העפלה, מה שנראה די אלמנטרי נכון לאתמול, לפני פתיחת המשחק. אך כעת, עם המפגן ההגנתי וההתקפי המרשים של הבחורים של מוריניו, נראה שלמסי וחבריו יהיה לא קל.