בריטניה: כלב נשך למוות תינוקת בת שנה

כלב תוקפני מסוג מסטיף תקף נשך למוות תינוקת בת שנה. דודה של הפעוטה נעצר והוא נחשד בהריגה. בבריטניה סוערות הרוחות עקב המקרה ושם עולה השאלה אם לאחר המקרה יתווסף זן כלבי המסטיף לכלבים שאחזקתם בממלכה אסורה על פי חוק

כלבים מסוכנים (חדשות 2)

ידידו הטוב של האדם? כלב מסוג "מסטיף", הנחשב לזן מסוכן ותוקפני, תקף אתמול בבריטניה תינוקת כבת שנה בעת ששהתה בבית עם סבתה והרג אותה.

המשטרה וכוחות ההצלה שהוזעקו לדירה מצאו את הפעוטה מחוסרת הכרה ועם פצעי נשיכה קשים בפניה. הפעוטה פונתה במהירות לבית החולים, אך שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותה תוך זמן קצר.

השוטרים שנשארו בדירה עצרו מיד את דודה של הפעוטה, שרשום כבעליו של הכלב, בחשד להריגה. הכלב נלקח מיד על ידי השוטרים והוא מוחזק כעת בהסגר. גורם משטרתי הוסיף שאחזקת כלב מסוג זה אינה אסורה על פי חוק בממלכה. "כלבי מסטיף הם כלבים מסוכנים, ויש להעלות תהיות מדוע אחזקת כלבים אלה אינה אסורה על פי חוק", הוסיף הגורם המשטרתי.

אחת השכנות סיפרה כי בבעלותו של האדם שנעצר ישנו כלב נוסף, והיא ראתה אותו מוליך אותם ברחוב פעמים רבות. "הוא טיפל בהם במסירות", סיפרה, "אני לא יודעת מאיזה סוג הם, אבל קשה היה שלא להבחין שהם היו מאוד גדולים", אמרה. עוד הוסיפה השכנה כי היא המומה ממה שהתרחש, גם מכיוון שילדיה הקטנים נהגו ללטף את הכלבים כאשר פגשו בהם.

הצטרפו לערוץ החדשות: כל יום החל מ-9 בבוקר בשידור חי

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק