פלורידה: בת 11 שרדה 5 ימים בפארק תנינים

לאחר ימים ארוכים ומורטי עצבים איתרו צוותי החילוץ את נדיה בלום, ילדה בת 11 שנעלמה בתוך שמורת תנינים בפלורידה. למרבה המזל, נדיה שנמצאה שקועה עד מותנייה במים סבלה רק מעקיצות והתייבשות. לאיש שמצאה אותה אמרה: "אני לא מאמינה שאתם מחלצים אותי"

חילוצה של נדיה, הבוקר (AP)

נס בארה"ב: ילדה בת 11 מפלורידה הלוקה בתסמונת אספרגר, נמצאה הבוקר בחיים לאחר שהלכה לאיבוד במתחם ביצות תנינים ונעדרה במשך חמישה ימים.

נדיה בלום נראתה לאחרונה בשבוע שעבר כשרכבה על אופניה סמוך לפארק ונכנסה לעומק היער כדי לצלם וידאו בטבע. נציגי המשטרה שהצליחו לאתר אותה כעבור כמעט שבוע התקשו להסתיר את התרגשותם. "אם מעולם לא האמנו בניסים, אנחנו בטוח מאמינים עכשיו", אמרו.

קיווין ברונל, מפקד תחנת המשטרה באזור סיפר כי נדיה נמצאה כשהיא שקועה עד מותנייה במים. הדבר הראשון שאמרה למחלצים הוא: "אני שמחה שמצאתם אותי, אני לא מאמינה שאתם מחלצים אותי".

כוחות גדולים של צוותי חיפוש והצלה, מסוקים ומפעילי גלאי חום עבדו יומם וליל במשך הימים האחרונים כדי לאתר את נדיה. רק במזל היא נמצאה לבסוף כשהיא סובלת מעקיצות יתושים רבות, התייבשות ורעב אך חוץ מזה מצבה מוגדר טוב. היא הועברה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק