לפעמים לא כדאי לזכות בלוטו

רבים מאיתנו חולמים על זכייה בלוטו. לעיתים נדירות החלום מתגשם, אבל לפעמים - החלום הוורוד הופך לסיוט: רצח, חטיפה, פירוק משפחה, הם חלק מהתרחישים בחייהם של הזוכים. הכסף ללא ספק משנה את החיים - השאלה היא לאיזה כיוון. צפו באנשים שהזכייה הרסה את חייהם

כמה פעמים החזקתם כרטיס לוטו ביד והרגשתם כאילו כל העולם מונח בכף ידכם? הפרסומות קוראות לכם למלא טופס בעלות של כמה שקלים בודדים בניסיון להפוך את העתיד הוורוד שתמיד חלמתם עליו להווה ממשי.

אחרי הכל מה כבר אפשר להפסיד אחרי שבניתם תכניות ליום המזל. חלק מהאנשים מפנטזים על טיסה סביב העולם, אחרים חולמים על ארמונות באוויר או ווילה בבוורלי הילס. זכייה בלוטו היא חלום משותף אבל כמה פעמים החלום הזה, הופך למציאות קודרת?

אברהם שייקספיר, אסיר משוחרר שהתפרנס מעבודות מזדמנות, חשב שהוא בן מזל כשהחזיק בידו את הכרטיס הזוכה ששווה שלושים מיליון דולר, אבל משהו השתבש. שייקספיר הפך למסחטת כספים עבור כל מי שהכיר אותו, וגם כאלו שלא. הוא חילק מיליוני דולרים, איבד את השליטה וחייו הפכו לסיוט לפני שנעלם.

שייקספיר ככל הנראה נרצח, אך לפני כן הספיק לומר שהוא מתגעגע לחיים שהיו לו לפני הזכייה. "הייתי רוצה את חיי הישנים בחזרה, בהם יכולתי ללכת ברחוב כמו אדם נורמלי בלי אותם אנשים שבאים ומתחננים לכסף", אמר.

בני משפחה קנאים יודעים מי מתחבא מאוחרי המסיכה 

סיפורו של שייקספיר עצוב אבל לא מאוד יוצא דופן בין הזוכים בפרסים הגדולים. כמה חודשים אחרי שקנט וקוני פרקר זכו בפרס של 25 מיליון דולר מערכת הנישואים שלהם - התפרקה. ג'פרי דאנפייר זכה ב-20 מיליון דולר, ואחר כך הוא נחטף ונרצח על ידי גיסתו.

ג'ק וידאקר התפרסם כזוכה הגדול בהיסטוריה של הלוטו האמריקני, אך סיפורו הוא אולי הטראגי מכולם. בתו ונכדתו מתו שתיהן ממנת יתר קצת אחרי שנישואיו התפוררו. לזוכה הישראלי בלוטו יש אם כן יש סיבה טובה לשים מסיכה על פניו, אולי שווה אפילו להחליף כתובת וטלפון. אחרי הכל, חייהם של עשירים הם לא דבר פשוט. 

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

הזוג הזוכה ב-74 מיליון ש"ח בלוטו: "לא נשנה את חיינו"

ראיון עם בני הזוג לאחר קבלת הפרס

מה עושים עם זכייה של 74 מיליון?

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק