צפו: בת 3 בין שמיים ללסת הטיגריס

צ'אן אמנם בת שלוש, אבל היא מתחילה להבין את הסכנה. רגע לפני ההליכה על החבל היא אמרה: "אני מפחדת מהנמרים למטה, הם יכולים לנשוך". הטיגריסים התמקמו ממתינים לטרף שייפול, והוא אכן נפל. למרבה המזל היא הייתה קשורה

צ'אן ציואנג היא ילדה סינית בת שלוש שעושה דברים שאנשים אחרים לא מעזים, גם בגילאים מבוגרים הרבה יותר. השבוע היא ואביה ערכו את המופע שלהם, עם כמה שינויים - שינויים נושכים. צ'אן כבר מאומנת בהליכה על חבל, אבל הפעם תשעה מטרים מתחתיו התרכזו טיגריסים סיבירים, ממתינים לטרף שייפול.

צ'אן אמנם בת שלוש, אבל היא מתחילה להבין את הסכנה. רגע לפני ההליכה על החבל היא אמרה: "אני מפחדת מהנמרים למטה, הם יכולים לנשוך". הטיגריסים התמקמו ממתינים לטרף שייפול, והוא אכן נפל.

למרבה המזל, צ'אן נקשרה בחבל והטיגריסים נאלצו להסתפק בבשר מהשוק. השאלה שעולה היא איפה היו ההורים? "דאגתי, אנשים אמרו שהנמרים לא יכולים לתפס על עצים, אבל אחד מהם קפץ והשני החל לטפס על העץ במהלך האימונים, פחדתי מאוד", אמר האב הפעלולן שיודע כי הפחד שלו - מוכר כרטיסים.

זו לא הפעם הראשונה של צ'אן על החבל. היא החלה את דרכה הלוליינית בגיל שנה. הצעדים הראשונים שלה היו צעדים מסוכנים. בהופעה שנערכה בחבל צ'ינג סו, צ'אן לא הצליחה לעבור את חמישים המטרים של החבל והיא אפילו נפצעה. אבל אין לה, או להוריה שום כוונה להפסיק להלך כך בין שמים - לנמרים.