טרנד בפריז: פדיקור בעזרת דגים

מה לא יעשו סלוני היופי על מנת למשוך לקוחות. טיפול חדשני מציע ללקוחות לשכשך את רגליהם בגיגית מלאה ב-200 דגים שתפקידם הוא לאכול את העור המת מרגליהם של הלקוחות. "זה ממש כמו לצאת לדוג", הגדיר אחד הלקוחות את החוויה

סלוני היופי הרבים שמשרתים את נשות פריז, חייבים מדי פעם בפעם להציע טיפולים חדשניים על מנת לאמץ לחיקם לקוחות חדשים. החידוש הנוכחי - פדיקור באמצעות דגים. הלקוחות שמגיעים לטיפול, זוכים לטבול את רגליהם בקערת מים חמים, ובתוכה 200 דגים, חסרי שיניים, שתפקידם לנקות את העור המת מכפות הרגליים של המטופלים.

הטיפול החדשני, שעד כה נעשה בו שימוש בעיקר בחלקים שונים באסיה ובטורקיה, הפך ממש ללהיט בקרב נשות צרפת, שמגיעות מערים שונות לפריז על מנת לקבל אותו. "הם ממש מגיעים לכל מקום", סיפרה בהתלהבות על עבודתם של הדגים. תייר שבדי, שאף הוא שילם ממיטב כספו על הטיפול. אמר: "זה נהדר ממש כמו לצאת לדוג".

גם מגדלי הדגים מרוצים מהטיפול החדש, שמספק להם פרנסה. בעלת חווה לגידול דגים הסבירה כי הטיפול מביא לתוצאות טובות יותר מאשר טיפולי הפדיקור המיושנים. "במידה ואתה משתמש בסכין מיוחדת לכפות הרגליים, העור סובל מגירויים. הדגים פשוט אוכלים את העור המת, ולאחר שהם אוכלים אותו הוא לא צומח במשך זמן רב". אגב, שעה של טיפול עולה 49 יורו, שהם כ-300 שקלים.