שבוי אמריקני מתחנן: "השיבו אותי"

בארגון הטליבאן ממשיכים במלחמה הפסיכולוגית מול האמריקנים, ומפרסמים סרטון חדש בו מתועד חייל אמריקני, המתחנן לשוב לביתו. "אני שבוי, אני רוצה ללכת הביתה. הגברים מאפגניסטן שנמצאים בבתי הכלא אצלנו גם כן רוצים לשוב לביתם – אז תנו להם. שחררו אותי", הוא אומר. צפו בקלטת

מתחנן לשוב הבייתה: זרוע ההסברה של ארגון הטליבאן פרסמה היום קלטת וידאו של טוראי בן בגדאל, חייל אמריקני שנשבה על ידי הארגון באפגניסטן בחודש יוני, בה הוא פונה לממשל האמריקני בוושינגטון ומבקש לשוב לביתו. "אני שבוי, אני רוצה ללכת הביתה. הגברים מאפגניסטן שנמצאים בבתי הכלא אצלנו גם כן רוצים לשוב לביתם - אז תנו להם. שחררו אותי", הוא מתועד אומר במצלמה.

"בכל יום אני רוצה ללכת הביתה, הכאב שבלב שלי יהיה לא לראות את המשפחה שלי שוב, וזה לא קטן", הוא מוסיף. "קחו אותי, שחררו אותי. בבקשה, אני מתחנן, תחזירו אותי הביתה, תחזירו את כולנו הביתה, בחזרה למשפחות שלנו, בחזרה למשפחה שלי, אנא השיבו אותי הביתה, בבקשה החזירו אותי הביתה", מתועד החייל אומר בהמשך. "אני רוצה לשוב למשפחתי באיידהו".

טוראי ברגדאל נעלם בחודש יוני, במהלך פטרול בבסיס סמוך לגבול פקיסטן. הוא החייל האמריקני היחיד שנשבה במהלך הלחימה באפגניסטן.