שקנאי תקף מרואיין באשכים - בשידור חי

השקנאים ידועים בזפק המפותח שלהם שיכול להכיל כמויות מרשימות של דגים, ברעשים המיוחדים שהוא משמיע במקורו, אבל סקופ השקנאי סיפק סקופ חושפני לרשת טלוויזיה דתית במדינת מיזורי שבארצות הברית. כשהמומחה לענייני ציפורים הסביר על מסלול הנדידה של השקנאים, סקופ החליט להתקיף - באיזור רגיש. צפו בתמונות הכואבות

שקנאים הם אולי חיות חמודות ונאות מראה, אבל התמונות שלפנינו מוכיחות שלפעמים כדאי לשמור מהם מרחק - זה לפחות הלקח הקשה שלמד מומחה לענייני ציפורים שקיבל מהשקנאי ביס היישר באשכים.

שקנאי בוגר שעונה לשם סקופ התארח בתכנית בוקר של רשת טלוויזיה דתית בארצות הברית - וסיפק להם סקופ רציני. מומחה לענייני ציפורים התארח באולפן והסביר לצופים על מסלול הנדידה של השקנאים ועד כמה הם מיוחדים במינם. עם זאת, ככל הנראה לא אהב סקופ את סיפוריו של המומחה על ימי נדודיו ובחר "להעניש" אותו ונשך אותו באשכיו.

סקופ השקנאי הנושך בחר להפסיק לנדוד בשמי אמריקה ולהתיישב דווקא במיזורי, שם הוא מעביר את ימיו כשהוא לא מתארח בתכניות טלוויזיה או מתקיף מומחים הישר באשכים. הוא חי בין ברווזים מבוייתים וחולק איתם דגים שמספק לו האדם שמאכיל אותו. המומחה עם האשכים הדואבים יצטרך להעריך מחדש את מומחיותו לאור העובדה שהוא פשוט לא צפה מראש את מהלכיו של סקופ.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק