הנוסע לא ענה בבידוק - והתגלה כמת

שתי נשים נעצרו בבריטניה לאחר שניסו להבריח גופת בן 91 לטיסה לברלין. הקשיש "המתין בתור" כשהוא ישוב על כסא גלגלים וחובש משפקי שמש. חשדם של אנשי הצוות בשדה התעופה התעורר לאחר שהאיש לא השיב לשאלותיהם

קשיש בכסא גלגלים, אילוסטרציה (חדשות 2)

שתי תושבות מנצ'סטר בנות 44 ו-66 נעצרו בסוף השבוע בחשד שניסו להבריח את קרוב משפחתם המת לטיסה לברלין. השתיים הסיעו את גופתו של האיש בן ה-91 על גבי כסא גלגלים כשהוא חובש משקפי שמש, בניסיון להתל באנשי הצוות בשדה התעופה ג'ון לנון בליברפול.

שוטרים שהוזעקו למקום עיכבו את השתיים בשדה התעופה. בחקירתן, הן סיפרו שהגיעו לשדה במונית לאחר ששיכנעו את הנהג שהאיש נפל לשינה עמוקה. לדברי השוטרים, כשנהג המונית גילה שהסיע אדם מת, הוא עזב את המקום נסער.

אך מתברר שסיפור הכיסוי שזכה להצלחה עם נהג המונית היה פחות מוצלח בשדה התעופה. בזמן שהמתינו לטיסה, עברו השלושה בידוק ביטחוני שעורר את חשד אנשי הצוות בשדה התעופה לאחר שהאיש המת לא ענה לשאלותיהם.

בדיקה ראשונית מגלה שהאיש היה רשום לטיסה, אך ככל הנראה הוא החזיר נשמתו לבורא ביממה שקדמה לטיסה. החוקרים סבורים שהשתיים ניסו להימנע מתשלום המסים על העברת גופה שיכול להגיע ל-3,000 ליש"ט, ובחרו להשתמש בכרטיס הטיסה כדי להשיבו לקבורה בארץ מולדתו.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק