ארה"ב: ניסיון לאתר "סופרמן" מסתורי שהציל פעוטה מטביעה

הוריה של פעוטה בת שנתיים מנסים לאתר גבר מסתורי שהציל את חייה של בתם. בפעולת חילוץ אמיצה ודרמטית קפץ הגבר לתוך מי נהר קפואים ומשה את בתם שנפלה מהמזח. רגעים לאחר החילוץ נעלם מהמקום הגיבור המסתורי שמכונה ברחבי ארצות הברית לא פחות מאשר "סופרמן"

גיבור מקומי חדש הצליח לכבוש את לב אזרחי ארצות הברית: לפני מספר ימים נפלה פעוטה בת שנתיים למי נהר האיסט ריבר הקפואים, לאחר שמעדה ממזח בניו-יורק. גבר שקפץ מיד למים ומשה את הפעוטה הצליח להציל את חייה, אך רגעים לאחר מכן פשוט נעלם מהמקום.

הוריה של הפעוטה מנסים כעת לאתר את הגבר המסתורי שהחזיר להם את בתם, אך ללא הצלחה. עדי ראיה שהיו במקום סיפרו כי הוא נראה נכנס למונית ונוסע רגעים לאחר החילוץ הדרמטי. הסיפור ההירואי התפשט במהירות ברחבי המדינה, ורבים החלו לכנות מאז את הגיבור החדש "סופרמן".

בסרט וידאו שצולם על ידי אחד מעוברי האורח נראה אביה של הפעוטה אוחז אותה בידיו ומחזיק אותה מחוץ למים הקרים, רגעים לאחר שהגבר המסתורי הציל אותה מטביעה. "הוא צלל במים וכשעלה הוא החזיק אותה בידיו", סיפר אריק סטרינגר שצילם את האירוע הדרמטי.

עדים מספרים כי הגיבור המקומי עזר לשמור על האב ובתו מעל פני המים, ושמר שלא ייסחפו. בסופו של האירוע הדרמטי נלקחו האב ובתו לבית החולים, והם שוחררו לאחר קבלת טיפול רפואי. עכשיו מנסים הוריה של הפעוטה לדלות פרטים שיעזרו להם למצוא את הגיבור שהציל את בתם ולהודות לו, עד כה ללא הצלחה.