בריטניה: בת 12 נחנקה ונדקרה למוות ע"י דודה

טיה ריג בת ב-12 נמצאה אתמול ללא רוח חיים בחדר השינה של דודה בביתו שבמנצ'סטר. על גופתה נמצאו סימנים של חנק ודקירות. הדוד צפה בטלוויזיה והשאיר את הגופה בחדר השינה. "היא היתה ילדה מבריקה ותוססת", סיפרה שכנה. הדוד נעצר והמשטרה פתחה בחקירה. נסיבות הרצח אינן ברורות

רצח מזעזע בבריטניה. ארכיון (חדשות 2)

רצח של תלמידת בית ספר בת 12 מבריטניה, על ידי דודה המוזר מסעיר את הממלכה: הדוד נעצר לאחר שהשוטרים מצאו את גופת הנערה בביתו שמנצ'סטר. גופתה של הילדה המנומשת טיה ריג, נמצאה בחדר השינה שבקומה השנייה, כשדודה, צופה במשחק כדורגל בטלוויזיה.

השוטרים שהגיעו לזירת הרצח סירבו לומר לעיתונאים האם הילדה הותקפה מינית ונמצאה עירומה. דובר המשטרה אמר כי ממצאי הנתיחה שלאחר המוות חושפים כי "טיה מתה כתוצאה מחנק באמצעות חבל, ופציעות נוספות".

"מדובר בטרגדיה גדולה"

הדוד, ג'ון מאדן, בן ה-37, אב לילדה בת 9 בשם ליאונה, שהה בבית לבד עם הגופה בעת שהשוטרים הגיעו למקום. ראש צוות החקירה, מארי דויל, סיפרה: הילדה סבלה מפגיעות קשות והחשוד נעצר. יש לנו ראיות לחניקה לפציעות שנגרמו מדקירה".

על פי הדיווח בעיתון ה"סאן" הלונדוני טיה היתה ילדה שמחה ונורמלית. בני משפחתה הרוסים מהטרגדיה שפקדה אותם, וקציני משטרה נמצאים בבית המשפחה בניסיון לתמוך בהם.

נטלי מבוקו בת ה-30, שכנה המיודדת עם אמה של טיה, ליאן בת ה-35, סיפרה: "אני גרה במרחק של 100 מטרים מבית המשפחה. האם ליאן חיה בנפרד מאביה של טיה, לי. כשהשוטרים סיפרו לה מה קרה היא התמוטטה וצעקה "למה, למה?".

"נערה מבריקה ותוססת"

עוד מספרת השכנה: "הדודה והסב רצו לתוך הבית והחלו לבכות". שכנה אחרת, לילאן הול, בת ה-76 סיפרה: "טיה היתה נערה מבריקה ותוססת. כשהשוטרים הגיעו לבשר את הבשורה, אנשים רצו במעלה הרחוב וצעקו שטיה נדקרה".

חוקר המעבדה לזיהוי פלילי הקימו אתמול אוהל מחוץ לבית בו התרחש הרצח. סמוך אליו, הניחו כמה עוברי אורח פרחים לזכרה של הילדה.