מתה והוחזרה לחיים 114 פעמים

אחרי אין ספור שוקים חשמליים ו-114 פעמים בהם ליבה הפסיק לפעול, אן מינטראם מבריטניה חזרה לחיים. כתוצאה מתסמונת נדירה אן התמוטטה מול הטלוויזיה ובמשך יותר מיממה הרופאים ניסו להחזיר את ליבה לפעום. הם הצליחו ועכשיו היא צריכה לישון עם שוקר חשמלי ליד המיטה – כדי לא לקחת סיכון

הרופאים ניסו להחיות אותה במשך 30 שעות (חדשות 2)

בריטית בת 55 נותרה רק עם סימני כוויה על גופה אחרי שהרופאים ניסו להחיותה באמצעות שוקים חשמליים חוזרים ונשנים. אן מינטראם הוחזרה לחיים 114 פעמים במשך 30 שעות בהן ליבה הפסיק לפעול שוב ושוב.

מינטראם אומרת שהיא עברה "גיהינום אמיתי" כשהרופאים נלחמו להציל את חייה במכות חשמל. במשך יותר מיממה שלמה, רופאים בשני בתי חולים שונים ניסו להשיב את אן לחיים בלי להתייאש. מינטראם נתקפה בפתאומיות בסינדרום שמפסיק את פעילות הלב מסיבה שאינה ידועה, בזמן שישבה בבית וצפתה בטלוויזיה.

היא סיפרה איך בכל פעם שחזרה לחיים פחדה שלא תחזיק מעמד, אך בשל הכוויות שנוצרו על החזה שלה, הרופאים סובבו אותה על ביטנה כדי להמשיך במכות החשמל, הפעם על גבה. היא "מתה" ו"הוחזרה לחיים" יותר ממאה פעמים ועכשיו היא צריכה להחזיק ליד מיטתה דפיברילטור שבאמצעותו יוכלו בני משפחתה להשיבה לחיים בעתיד, אם ליבה יפסיק שוב לפעום.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק