בריטניה: הסבא רבא הפך לאב בגיל 76

דניס אלם, אב לחמישה מנישואיו הראשונים, סב לשישה וסבא רבא לשלושה נינים הפך לאב המבוגר בעולם בעקבות לידת בתו ג'סי. הוא נשוי לאישה בת 41, הצעירה בעשור מבנו הבכור. למרות גילו המופלג, אלם לא מתעצל, מאכיל ואפילו מחליף חיתולים. "זה משאיר אותי בכושר", אמר. אשתו: "מקווה שלא ימות לפחות עוד 20 שנה"

סבא רבא הפך לאבא (הדיילי מייל)

דניס אלם, הוא סבא רבא, שלאחרונה התאושש מניתוח מוח, הפך לאבא המבוגר ביותר בבריטניה - בגיל 76. דניס הוא אב לחמישה ילדים מנישואיו הראשונים, סב לשישה נכדים, וסבא רבא לשלושה נינים. מאשתו השנייה קורה, נולדו לו שני ילדים, בן ג'ונתן ובת ג'סי - שהפכה אותו לאב המבוגר בממלכה הבריטית.

דניס "גנב" את התואר מהגבר שהחזיק לפניו בתואר "האב המבוגר ביותר בבריטניה", גרי ברוקס, בן ה-74. אשתו בת ה-36 של דניס, קורה גייב, ילדה את בתם ג'סי בחודש דצמבר, חודשיים בדיוק לאחר שלבעלה מלאו 76. ברוקס סיפר בראיון לדיילי מייל הבריטי, על האב ש"גנב" ממנו את התואר.

"הילדים משאירים אותי בכושר"

לבני הזוג אלם כבר יש ילד בן שנה, ג'ונתן, שנולד מספר ימים לאחר שאביו עבר ניתוח מסובך להסרת גדול מראשו. "מר אלם, מבוגר מאשתו ב-41 שנים", סיפר ברוקס, אביו של ראיין הפעוט. שני האבות הטריים, כבר מזמן בפנסיה, והם גרים במרחק של כמה מטרים אחד מהשני בלינקולנשיר.

"ההיריון לא היה מתוכנן, אבל שמחתי מאוד", סיפר אלם. "זה משאיר אותי בכושר". דניס, בן ה-76 ויתר כבר לפני 26 שנה על עישון ושתיית אלכוהול. בנו הבכור מנישואיו הראשונים, יהיה בן חמישים בשנה הבאה והוא גדול מאשתו הנוכחית - בעשור. "המשפחה מקבלת את המצב", הוא מספר.

מקווה שהוא לא ימות - לפחות עוד 20 שנה"

דניס הכיר את אשתו הצעירה לאחר שנישואיו הראשונים התפרקו בשנת 2007. הם נשאו שנה לאחר מכן, וזמן קצר לאחר מכן נולד בנם ג'ונתן. ג'סי נולדה בשנה שעברה, והאב הקשיש החזיק את יד אשתו לאורך כל הלידה. "עוררנו קצת מהומה כשהתחלנו לצאת", מספרת אשתו הצעירה של דניס. "אבל אנחנו מאושרים. דניס הוא אב נפלא. הוא עושה מה שהוא יכול כדי לעזור לי עם הילדים, מאכיל אותם, ומחליף חיתולים".

"ידעתי שבסופו של דבר אהיה אם יחידה, אבל אתמודד עם זה כשזה ייקרה. אני מקווה שהוא לא ימות לפחות עוד 20 שנה", מסכמת קורה בכנות.