הכוכב האמריקני נידון למוות

הרווק המבוקש ביותר בארה"ב" נידון שלשום למוות. לאחר שנים בהן הצליח כוכב הטלוויזיה והרוצח הסדרתי לגרור את משפטו, החליט בית המשפט להרשיע אותו ברצח אכזרי של חמש נשים, לפני יותר משלושים שנים. המשטרה חושדת שזהו רק קצה הקרחון ושרודני אלקלה הוא הרוצח הסדרתי האכזרי ביותר שידעה ארה"ב

רודני אלקלה - "הרוצח האכזרי ביותר בארה"ב" (חדושת 2)

הצלם האמריקני, רודני אלקלה היה אחד הרווקים המבוקשים בארה"ב. שלשום גזר עליו בית המשפט עונש מוות, בפעם השנייה. אלקלה בן ה-66 הורשע ברציחת חמש נשים צעירות לפני למעלה מ-30 שנה, אך במשטרה חוששים שמספר הקורבנות שלו גבוה בהרבה וייתכן שהאיש שהשתתף בעבר בתוכניות שידוכים טלוויזיוניות וכונה "רוצח משחק השידוכים", הוא הרוצח הסדרתי האכזרי ביותר שידעה ארה"ב מימיה.

לאחר שניתן גזר הדין, הפיצה משטרת הנטינגטון ביץ' שבקליפורניה צילומים של עשרות נשים צעירות שמצאו החוקרים בין חפציו האישיים של אלקלה, ובקשה מהציבור לסייע לה לברר מה עלה בגורלן. אלקלה, צלם חובב, תיעד את הצעירות, רובן מתחת לגיל 20, ובמשטרה חוששים כי הנציח את רגעי חייהן האחרונים בטרם אנס אותן ורצח אותן באכזריות.

הרוצח הסדרתי נידון למוות כבר לפני 31 שנים לאחר שהורשע ברציחתה של רובין סמסוף ילדה בת 12 מלוס אנג'לס שנעלמה ונמצאה מתה כעבור שבועיים בלב יער. אלקלה ערער על העונש והצליח להמירו במאסר. מאז 1979 הוא נמצא מאחורי סורגים.

אלקלה תואר על ידי חוקריו כגאון בעל רמת משכל גבוהה. הוא ייצג את עצמו במשפט והשתמש גם בהקלטות של תוכנית השידוכים בה הופיע בעבר כדי לשכנע את המושבעים ביושרו ותמימותו. במהלך השנים הוא טירטר את מערכת המשפט שוב ושוב וקיבל משפטים ודיונים חוזרים בעניינו. שלשום, שם לכך בית המשפט קץ ודן אותו למוות.