טרגדיה בדיסניוולרד: ילד בן 10 נדרס למוות

בילוי בפארק השעשועים הסתיים בטרגדיה: אוטובוס דרס ילד בן 10 בזמן שרכב על אופניו בדיסניוורלד שבארה"ב. זאת תאונת הדרכים השלישית בחצי השנה האחרונה שמעורב בה אוטובוס אותו מפעיל הפארק. בהנהלת הדיסניוורלד הבטיחו כי הם יעזרו למשפחה בכל שיידרש

טרגדיה בדיסניוורלד (חדשות 2)

פארק השעשועים הגדול "דיסניוורלד" שבאורלנדו, ארה"ב, מספק בידור והנאה לילדים מכל העולם שחולמים על ימי בילוי ועל המתקנים המהנים. למרות זאת, משפחה אחת תזכור את המקום הזה כטראומטי לאחר שילדם בן העשר נדרס על ידי אוטובוס שאותו מפעיל הפארק.

הילד רכב על אופניו סמוך לאתר "וילדרנס", ואז פגע בו אוטובוס שמוביל את התיירים ממקום למקום בתוך הפארק, כלי תקשורת בארה"ב הזכירו כי זו הפעם השלישית שאוטובוס של הפארק מעורב בתאונת דרכים בששת החודשים האחרונים. גורמי הצלה שהגיעו למקום ניסו להחיות את הילד, אך נאלצו לקבוע את מותו במקום. גופתו של הילד טרם זוהתה, אך הרשויות המקומיות מסרו כי הוא אמריקני שמתגורר במדינת פלורידה.

הנהלת הפארק מסרה בתגובה לאירוע: "אנחנו רוצים להביע את תנחומינו ולחזק את המשפחה ברגעים הקשים שלאחר אובדן בנם. אנחנו בודקים את נסיבות התאונה ונסייע למשפחה בכל שיידרש על מנת שיוכלו להתמודד עם הסיטואציה הקשה בצורה הטובה ביותר".