המתיחות הכי מצחיקות של 1 באפריל

יום עמוס בחדשות היה היום בעולם: בבריטניה דיווחו על עיתונים בטעמי ועל נסיעה לא שגרתית של מלכת אנגליה, באוסטרליה דיווחו שבקהאם מונה כמאמן הנבחרת, בסטארבאקס תוכלו לשתות ארבעה ליטרים של קפה וסטנלי פישר התפקד לליכוד. מאמינים? חבל, כי היום אחד באפריל

עוד יום עמוס בחדשות עבר עלינו היום, רובן היו נכונות, אבל בטח היו כתבות שקראתם או ראיתם ואמרתם לעצמכם: "אני לא חושב שזה אמיתי, בכל זאת, אחד באפריל היום". ברשתות תקשורת רבות בעולם לא נשארו אדישים ליום המיוחד הזה, ומצאו שלל דרכים לנסות ולגרום לציבור להאמין לשלל שטויות ושקרים.

הצהובון הבריטי הפופולרי "הסאן", הוא ככל הנראה העיתון הראשון בעולם שמפעיל את חוש הטעם. או ככה לפחות רצו עורכי העיתון שתחשבו. בכותרת העיתון פינו היום מקום לליקוק העיתון, שיצא היום במספר גרסאות של טעמים. מגישת הטלוויזיה של רשת הטלוויזיה SKY, הצליחה להימנע מליקוק העיתון בפינת סקירת עיתוני הבוקר, בטוענה שזה יהרוס לה את האיפור.

איפה מגדלים ספגטי? ואיפה דיוויד בקהאם חתם כמאמן?

הבריטים היו היום האומה שלקחה ברצינות הגדולה ביותר את יום המתיחות הרשמי. במהלך היום הציגו צלמי הפפראצי את מלכת אנגליה עולה לטיסה של חברת איזיג'ט, תוך שהם מציגים את כרטיס הטיסה שלה שעלותו היא לא פחות מ-23 אירו. עוד בריטי שלקח חלק ביום הזה, אולי בעל כורחו, היה דיוויד בקהאם שחתם, על פי הדיווח השקרי, כמאמנה של נבחרת אוסטרליה.

רשת סטארבאקס האמריקנית הוציאה לכבוד אחד באפריל שני גדלים חדשים של כוסות קפה, הראשון בכוס ענקית שמכילה ארבעה ליטרים, והשנייה למכורים בלבד. 60 מ"ל. לקפה תוכלו לצרף ספגטי ישירות מהשדה. רשת הטלוויזיה BBC הציגה כתבה משנת 1957 בה נראים חקלאים שוויצרים קוטפים ספגטי בשדה, ומביאים אותו משם הביתה.

אצלנו בארץ לא נרשמו מתיחות רבות, המתיחה המפורסמת ביותר הייתה של העיתון דה-מרקר, שפרסם כי שבועיים לאחר שנודע על המשך כהותנו של הנגיד סטנלי פישר, הוא החליט שלא להמשיך ולרוץ בבחירות הקרובות ברשימת הליכוד.