הדחה מפתיעה באמריקן איידול

מי שחושש מספוילר מתבקש לחזור לעמוד הראשי. אלו מכם שנשארו איתנו ידעו לפי כולם שהתכנית האחרונה של "אמריקן איידול" הסתיימה בהדחה של המועמדת דידי בן עמי, בת למשפחה ישראלית שהגיעה למקום העשירי בתכנית. בן עמי זכתה לביקורת חיובית על הביצוע האחרון, אך יחד עם זאת השופטים בחרו שלא להציל אותה מההדחה

נכון שלא נהוג לעשות ספוילר, ודאי לא לתכנית נצפית כמו אמריקן איידול, אבל קשה שלא לספר לכם שהעונה התשיעית שהחלה עם גאווה ישראלית - הסתיימה באכזבה ישראלית. בתכנית האחרונה שתשודר בסוף השבוע הקרוב, הגיעה דרכה של המתמודדת דידי בו עמי לסיומה לאחר שהודחה.

בן-עמי - שהינה בת למשפחה ישראלית שירדה לארצות הברית - סיימה את חלקה בתוכנית במקום העשירי עם ביצוע לשיר "Rhiannon" של פליטווד מק מ-1976 ואף זכתה לביקורת טובה מהשופטים. בתוכנית התוצאות, הכריז ריאן סיקרסט כמדי שבוע על שלושת הביצועים שהיו פחות מוצלחים מבחינת הקהל: טים אורבן, קייטי סטיבנס ודידי בן-עמי, שהודחה כאמור בסופו של דבר.

עם סיום הביצוע פנה סיקרסט לשופטים והציע להשתמש בסמכותם כדי להציל את בן עמי מההדחה. "את מאוד מתוקה, אבל אנחנו לא הולכים להציל אותך", אמר סיימון קאוול בשם צוות השופטים. למרות הדברים, קאוול בחר (שלא כהרגלו) לסיים בנימה חיובית ואמר "זה היה טוב יותר מהביצוע של הערב הקודם".

חכמים? נראה אתכם עונים על החידון של המדינה - ואולי תנפשו בניו יורק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק