ניו ג'רזי: בת 15 מכרה את אחותה בת ה-7 במסיבת מין

משטרת טרנטון חוקרת פרשת מין מחרידה, לפיה נערה בת 15 שקיימה יחסי מין עם קבוצת גברים במסיבת מין, מכרה את אחותה הקטנה בת ה-7. השוטרים מנסים לאתר את קבוצת הגברים, שעל פי החשד אנסו באכזריות את הילדה המסכנה

התחיל בנגיעות ונגמר באונס. אילוסטרציה (חדשות 2)

חשד לפרשיית מין מזעזעת בארה"ב: נערה בת 15 מניו ג'רזי שקיימה יחסי מין תמורת תשלום גררה איתה את אחותה הקטנה בת ה-7 למעשי הזנות. במקום להגן על הקטנה מפני הסכנה, היא מכרה אותה במסיבת מין. על פי החשד, שתי הקטינות שימשו כשפחות מין ושכבו עם שבעה גברים וילדים.

במשטרת טרנטון אומרים כי הסיפור המחריד החל כאשר האחיות פגשו ברחוב שני גברים שהכירו את האחות הגדולה והזמינו אותה למסיבה בקרבת מקום. הנערה, שהתקשתה לעמוד בפיתוי, לא נתנה לאחותה החורגת בת ה-7 למנוע ממנה לבלות ופשוט לקחה אותה איתה למסיבה.

כשהגיעו הארבעה לדירת יוקרה שבה נערכה המסיבה, החלה הנערה להתערטל עם הגברים במקום וקיימה עמם יחסי מין בתמורה לכסף. החוויה המפוקפקת כנראה לא הפריעה לה והיא החליטה לגרור את אחותה הקטנה וסרסרה בה. כשהיא גובה תשלום נוסף מהגברים מוצפי ההורמונים וחסרי המוסר איפשרה להם הצעירה לגעת ולמשש את גופה התמים של אחותה בת ה-7.

הגברים החשודים טרם אותרו

אך מה שהתחיל בנגיעות הסתיים במהרה בעבירות מין חמורות ובאונס. "הגברים איימו על הילדה בת ה-7 שיהרגו אותה, אם תעז לצעוק או לספר למישהו על המעשים", דיווח גורם במשטרה המקומית.

לאחר שקבוצת הגברים באה על סיפוקה, עזבה הילדה את דירת הנופש היוקרתית, כשאחותה הגדולה נשארת שם "לחגוג". שתי נשים שמצאו אותה יושבת ברחוב בוכייה, לקחו אותה תחת חסותן והחזירו אותה לביתה.

המשטרה עצרה את האחות הגדולה, שמואשמת בעבירות מין חמורות, שידול לזנות ובעבירות מין נוספות והיא הועברה לבית סוהר לנוער. בינתיים, פתחו השוטרים בחקירה, במהלכה הם סורקים את קלטות מצלמות האבטחה באזור בכדי לאתר את הגברים והבנים הצעירים החשודים במעורבות בפרשה. במקביל אושפזה הילדה בת ה-7 בבית החולים והועברה לטיפול רשויות הרווחה במדינה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק