בלגיה: אנס את בתו הפעוטה מתוך שינה - וזוכה

גבר בלגי בן 30 הודה כי אנס את בתו בת ה-4, אך טען כי עשה זאת כיוון שהוא סובל מהפרעת שינה נדירה בשם "סקסומניה". בית המשפט קיבל את עמדתו וזיכה אותו מחמת הספק. אמה של הפעוטה: נתנו אור ירוק לאנסים ופדופילים

אב בלגי: אנסתי את בתי מתוך שינה (AP)

פרשת פדופיליה חדשה שנחשפה בבלגיה מזעזעת את המדינה השלווה: אב שאנס את בתו בת ה-4 בזמן שישן - זוכה מחמת הספק. בית המשפט החליט כי אין הוכחות לכך שהגבר בן ה-30 היה ער במהלך התקיפה המחרידה, ולכן קבע כי יש לשחררו.

האב הודה במעשה, אך סיפר לשופט כי הוא סובל מהפרעת שינה נדירה בשם "סקסומניה", אשר גורמת לו לקיים יחסי מין כאשר הוא אינו במצב ערות.

מחקירת האונס עולה כי האב הגרוש שב לביתו לאחר שיצא לשתות עם חבריו והשתכר. הוא נרדם בחדר השינה של בתו, וכאשר ביקשה ממנו לפתוח עבורה את דלת השירותים - הוא ביצע בה את זממו.

האב סיפר כי התעשת רק כאשר הילדה החלה לזעוק: "אבא, זו אני, זו אני", אך ציין שלא היה מודע כלל למעשיו והביע חרטה עמוקה בפני בית המשפט:"הרגשתי בושה ענקית כשגיליתי מה עוללתי".

פרקליטו של האנס טען כי האב סובל מהפרעות שינה מזה זמן רב וגם במהלך נישואיו הוא נהג לקיים יחסי מין עם גרושתו לעתים קרובות - מתוך שינה. "הוא מתנצל מעמקי נשמתו, אבל הוא לא יכול לעשות דבר בנידון. הוא חסר אונים", הסביר עורך הדין.

גם פסיכיאטר מומחה שהעיד במשפט אישר כי "סקסומניה" היא מצב רפואי נדיר אך מוכר, וציין מקרה נוסף דומה בעבר בו גבר אנס אישה מתוך שינה. "יש כאלה שהולכים מתוך שינה, אחרים זוללים עוגיות ויש בודדים שמקיימים יחסי מין", הדגיש.

לאחר מתן פסק הדין הודיעה התביעה כי בכוונתה לערער על ההחלטה. במקביל, יצאה אמה של הילדה במתקפה חריפה נגד בית המשפט: "הוא נתן אור ירוק לכל האנסים והפדופילים". 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק