מרדונה ננשך על ידי כלבו - ואושפז

מאמן נבחרת ארגנטינה ושחקן העבר שוב מסתבך - הפעם עם הכלב שלו. במהלך משחק תמים בין השניים התנפל הכלב על בעליו ונשך אותו בחוזקה בשפה העליונה, תוך כדי שהוא מותיר לו פצע עמוק. מרדונה טופל באותה מרפאה בה אושפז בשנת 2007 כאשר סבל מ"בעיות בריאותיות קשות", שם, כצפוי, סירבו לאשר את הדיווח

לא יצטלם בקרוב עם השפה הפצועה. מרדונה (חדשות 2)

מאמן הכדורגל הארגנטינאי ושחקן העבר דייגו ארמנדו מרדונה שוב מסתבך. הפעם לא מדובר בפרשיית סמים או אלימות, אלא במשהו הרבה יותר פשוט - הוא הובא לקבלת טיפול בבית החולים בבואנוס איירס לאחר שאחד מהכלבים שלו נשך ופצע אותו במהלך משחק.

על פי הדיווח, התנפל הכלב על מרדונה במהלך המשחק ונשך אותו בשפה העליונה, תוך כדי שהוא משאיר לו פצע עמוק. לאחר שקיבל מרדונה טיפול ראשוני בבית החולים, תפרו הרופאים את הפצע בשפה של שחקן הכדורגל לשעבר ושיחררו אותו לביתו.

מרדונה קיבל את הטיפול באותה מרפאה פרטית בה טופל במשך מספר שבועות בשנת 2007 כאשר סבל מ"בעיות בריאותיות קשות". במרפאה סירבו לאשר את הדיווח על הפציעה של שחקן העבר מנימוקים של צנעת הפרט.

אחרי שפרש ממשחק בשנת 1997, בגיל 37, סבל מרדונה ממספר בעיות בריאותיות שנבעו מעודף משקל והתמכרות לסמים ולאלכוהול. מאז 2008 משמש מרדונה כמאמן הראשי של נבחרת ארגנטינה, ולמרות הכישלונות שאפינו את תחילת הקדנציה שלו, הצליחו הארגנטינאים להעפיל לטורניר גביע העולם שייערך בקיץ הקרוב בדרום אפריקה.

כבר עניתם על החידון של המדינה?