בן 75 הפך לאב המבוגר בבריטניה

גארי ברקס הוא פנסיונר בריטי חביב, שהפך לאב בגיל 75. ההסבר הרשמי אותו נתן ברקס לעובדה כי למרות גילו הוא עדיין פורה היה מאוד מפתיע. "אני מקפיד על אכילת בננות", הסביר. אתמול שוחרר בנו ריאן מבית החולים והיום יחגגו בני המשפחה את יום הולדתו ה-75 של האב הגאה.

המשפחה המאושרת, עוד לפני לידתו של ריאן (הסאן)

גארי ברקס, בריטי בן 75, קיבל את המתנה המושלמת ליום הולדתו אותו הוא חוגג היום. לפני כשבועיים חגג ברקס את הולדת בנו, ריאן, ובכך הפך לאב הזקן ביותר בממלכה הבריטית. ריאן הגיע בפעם הראשונה אתמול לביתו החדש, לאחר שסבל מבעיות נשימה במהלך ימי חייו הראשונים

לברקס הפנסיונר ישנם שלושה ילדים מנישואיו הקודמים, שהתפרקו אי שם באמצע שנות ה-80. הוא חי לבדו במשך מספר שנים עד שהכיר את אשתו הנוכחית דון, עימה הביא ילד לפני כשש שנים, דניאל שמו. לברקס יש פיתרון קסם לכל הגברים שסובלים מבעיות פוריות. "אני אוהב מאוד לאכול בננות, ולדעתי זה מאוד עזר לי", אמר גארי.

בני הזוג הכירו כאשר התגוררו בשכנות בעיר לאות' באנגליה בשנת 1994. דון הבינה שהיא מתאהבת בגארי עד שלבסוף נישאו השניים בשנת 2003. דון סבלה בצעירותה ממחלה נדירה בצוואר, בעקבות המחלה היא עברה ניתוחים רבים ולא יצרה קשרים רומנטים רבים עד שפגשה את ברוקס. "לא יכולתי לחשוב לעולם שמישהו יאהב אותי כמו גארי", היא סיפרה.