אסיר עולם שינה מין ויינשא ללסבית

פתגם ידוע אומר: משנה מקום משנה מזל וזה בערך מה שקרה לאסיר העולם דוגלאס וקיפילד מברטיניה שהחליט לעבור ניתוח לשינוי מין במהלך שהותו בכלא. הוא הועבר לאגף הנשים, שם פגש את אהובתו הלסבית ובקרוב תיערך החתונה

דוגלאס וקיפילד, יחליף נדרים עם אהובתו בכלא (חדשות 2)

מצא מין את מינו: רוצח כפול שעבר ניתוח לשינוי מין יינשא לאהובתו הלסבית בין כתלי הכלא. סיפור האהבה המוזר התאפשר הודות להעברתו של האסיר דוגלאס וקיפילד בן ה-61 לאגף הנשים לאחר שעבר ניתוח לשינוי מין.

 וקיפילד נידון לפני 36 שנים למאסר עולם לאחר שרצח את דודו ב-48 דקירות מגרפה. בזמן שהותו בכלא הבחינו הסוהרים שוקיפילד החל לענוד עגילים ולקשט את התא שלו בוילונות פרחוניים. עם הזמן הוא אימץ לעצמו יותר ויותר גינונים נשיים עדשהחליט לעבור ניתוח לשינוי מין בשנות ה -90, שעלותו הסתכמה ב-11 אלף ליש"ט.

לאחר הניתוח, החליטו בהנהלת הכלא להעבירו לאגף הנשים, על מנת שיהיה בחברה מתאימה. במהלך שהותו שם הוא פגש באסירה אחרת בת 45 שנשלחה לכלא לאחר רצח של שלושה בני אדם. אחרי היכרות ממשוכת השניים התאהבו והחליטו להינשא. "לאפשר לאסיר ששינה את מינו להתחתן עם אסירת עולם זה פשוט מגוחך", אמר גורם בהנהלת הכלא. "יחד עם זאת, אין מניעה לאפשר את הנישואים בין השניים".