צפו בזמרת שחטפה נזלת

טקס הענקת פרסי הילדים השנתי שנערך מדי שנה בלוס אנג'לס הוא בדרך כלל אירוע משעשע, שבו הכוכבים סופגים השפלות אל מול המצלמות. אחת מהן מגיעה בצורת ג'ל ירקרק שניתז בהפתעה על אחד מכוכבי הערב. השנה היה זה תורה של הזמרת קטי פרי לחטוף את הג'ל, אך מצפייה באירוע נראה שזה היה קצת יותר מדי עבורה

הזמרת קייטי פרי הייתה אחת מאמנים רבים שהגיעו לערב הצבעוני שבו ערוץ ניקולודיאון מחלק פרסים. מי שלא מכיר את המסורת של הטקס המפורסם, יכול היה לחשוב שהיא הפכה ירוקה מקנאה כשהגישה את פרס השחקנית האהובה על הילדים למיילי סיירוס, אבל האמת שמדובר בסך הכל בג'ל.

לבושה בשמלה צהובה חגיגית ופאה כחולה, התקרבה פרי לקופסה שניצבה על הבמה כדי לשלוף את המעטפה עם שם הזוכה, אלא שברגע שפתחה את הקופסה - ניתז זרנוק ירוק חזק לעברה שהפיל אותה מהבמה. בניגוד לכוכבים האחרים שהופתעו בשנים הקודמות, נראה היה שהיא התקשתה לחזור לעצמה אחרי האירוע.

בין הכוכבים האחרים שקיבלו פרסים בערב שנערך בלוס אנג'לס היו טיירה בנקס, השחקן וויל סמית', והקומיקאי קווין ג'יימס - שהנחה את האירוע. מפורסמת נוספת שזכתה בפרס הייתה אשתו של נשיא ארצות הברית שהוכיחה שלא רק ברק אובמה בחר בה. גם הילדים הצביעו לאישה הראשונה של ארצות הברית, ובחרו ברוב גדול להעניק למישל אובמה פרס על תכנית הבריאות וההתעמלות שלה "בואו נזוז", שנועדה להלחם בתופעת השמנת היתר.