החלבן הסיני לא מצליח להיפטר מהחזה השופע שלו

גברים עם חזה בולט זו אמנם לא תופעה מאוד נדירה, אבל צוות רופאים בסין לא מצליח להבין איך יכול להיות שהחזה של חלבן סיני בן 53 הפך לזוג שדיים שלא היה מבייש שום בחורה. כבר 10 שנים שהוא מחפש רופא שיפתור את הבעיה שלו. "אם לא תעזרו לי אחתוך אותם בסוף בעצמי", הוא מאיים

פנג: "הרופאים לא באמת רוצים לעזור לי" (חדשות 2)

גו פנג, חלבן סיני בן 53, הגיע לאחרונה למשרדו של ד"ר זאנג לילאן בבית חולים בבייג'ין והתחנן: "עזור לי בבקשה, אנשים מצביעים עליי בכפר ממנו אני בא". הסיבה: חזהו עצום הממדים שמאלץ אותו ללבוש מעיל גדול  - גם כאשר השמש קופחת.

פנג סיפר שלפני כעשר שנים החזה שלו החל לגדול, ומאז הוא מסתובב בין בתי חולים בסין ומחפש רופאים שיוכלו לעזור לו להתגבר על מצוקתו הפיזית, שהפכה במשך השנים גם למצוקה נפשית. "הוצאתי את כל כספי על בדיקות ואבחונים ועדיין איני מצליח להתקרב לפתרון. למעשה השדיים שלי עכשיו גדולים מאי פעם", הוא מתלונן. "לפעמים אני חושב שהרופאים לא רוצים לעזור לי כי הם מוצאים בי מקרה מחקרי בשבילם".

פנג מאיים כי אם אף רופא לא יצליח לעזור לו, הוא יחתוך בעצמו את המטרד. מצד שני, הרופאים לא רוצים לפעול בעניין, ובשלב זה הם מנסים לזהות את הבעיה ממנה סובל פנג. ד"ר לילאן, הרופא שמטפל בו בימים אלה, בחר במילים פשוטות כדי להביע את תדהמתו מהמקרה: "כבר 30 שנים שאני רופא מומחה ומעולם לא ראיתי תופעה כזו".

חושבים שאתם חכמים? נראה אתכם פותרים את ה"חידון של המדינה"