נשק חדש ללוחמה בטרור: הפלפל החריף בעולם

צבא הודו בטוח שמצא את הפתרון הטוב ביותר למלחמה בטרור. לאחרונה פרסם כי יתחיל להשתמש בפלפל החריף בעולם הגדל בהודו ככלי נשק לכל דבר. "זה ללא ספק הולך להיות נשק יעיל אך לא רעיל, בגלל שריחו החריף יכול לחנוק טרוריסטים ", מספר מומחה הודי

עד כמה אתם רגישים לאוכל חריף? הצבא ההודי חשף לאחרונה את הנשק החדש שלו למלחמה בטרור - הפלפל בחריף ביותר בעולם. על פי גורמים במדינה מדובר בזן חריף פי מאה הפלפל המקסיקני המוכר ויש ביכולתו לחנוק ולהכניע גורמים עוינים.

עיתון הגרדיאן הבריטי פרסם השבוע, כי בכוונת הצבא ההודי להשתמש בנשק החדש במספר דרכים: רימוני עשן לפיזור הפגנות, כגז מדמיע להברחת תוקפים ואפילו לגרום לפעילי טרור לצאת ממקומות מסתור. אך הנציגים ההודים מקפידים לציין כי לא מדובר בנשק קטלני.

"זה ללא ספק הולך להיות נשק יעיל אך לא רעיל, בגלל שריחו החריף יכול לחנוק טרוריסטים ולגרום להם לצאת ממחבואם. פשוט לחנוק אותם", מסביר ראש המחלקה למדעי החיים בארגון לפיתוח ומחקר בניו-דלהי.

הנשק האדום שגדל על גדות נהר במדינה, נכנס גם לספר השיאים של גינס, לאחר שמדד החריפות שלו עבר את של מתחרו - הסבינה האדומה המקסיקנית. רק לשם השוואה, תדעו כי הפלפל ההודי חריף פי 200 מרוטב טבסקו.