שיחק ברולטה רוסית בחתונה - וירה בעצמו

על המקרה שלפניכם נאמר במפורש: "אל תנסו את זה בבית". אורח שהרים כוסית לכבוד החתן והכלה בחתונה שהתקיימה ברוסיה, החליט לצרף גם משחק רולטה רוסית, מתוך מחשבה שאין כדורים באקדח. לרוע המזל הוא התבדה כאשר אורח אחר כיוון את האקדח לרקתו, וירה בראשו לעיני החתן והכלה

הרמת הכוסית בחתונה הסתיימה בירי: אורח שהשתתף בחתונה במחוז אסטרחן ברוסיה, נעצר לאחר שהחליט לשחק "רולטה רוסית" עם האורחים האחרים. המשחק הסתיים לאחר שאחד האורחים זכה ב"כדור המזל" וירה לעצמו בראש לעיני החתן והכלה.

האורח "היצירתי" החליט להרים כוסית, ולצרף לברכה גם משחק רולטה רוסית. במהלך הדברים, הוא שלף לפתע אקדח - שהניח כי הוא ריק מכדורים - והורה לאורחים לכוון את האקדח לראשם וללחוץ על ההדק בסוף הברכה. לאחר שסיים לברך, לחץ על ההדק מבלי שנורה כדור, והעביר את האקדח לחברו. בהתאם להוראות, האורח השני כיוון את האקדח לרקתו, אלא שלרוע המזל, נותר כדור אחד במחסנית שנורה היישר לראשו.

מיד לאחר שנשמע קול הירי, צנח האיש על הרצפה אל מול עיניהם המשתאות של יתר האורחים. עד מהרה הגיע למקום צוות רפואי שפינה את האיש לבית החולים. לאחר ניתוח ממושך, הצליחו הרופאים לחלץ את הקליע מראשו, אך הוא נותר עם נזק מוחי.

האורח הסביר: "זו הייתה בדיחה"

האורח שהגה את הרעיון נעצר בסוף הערב, ונלקח לחקירה. "בסך הכל רציתי להתבדח", סיפר לחוקרי המשטרה, והוסיף כי לעולם לא היה עושה דבר כזה לו ידע שיש כדור במחסנית.  

השם רולטה רוסית נובע מסיבוב תוף האקדח כגלגל של רולטה, ומהסיכויים לפליטת כדור. על פי האגדה, מקרים רבים של רולטה רוסית התרחשו ברוסיה החל מהמאה ה-19. לפי סיפור אחד, אולצו אסירים רוסים לשחק את המשחק על ידי סוהריהם, שהימרו על תוצאותיו. בגרסה אחרת, קצינים משועממים ואובדניים בצבא הרוסי שיחקו במשחק כדי להרשים אחד את השני.