לקחה ויאגרה - ונכנסה להיריון

קארי הורן בת ה-34 מבריטניה כבר הייתה מיואשת: הניסיונות שלה ושל בעלה להיכנס להיריון פשוט לא הצליחו. אחרי 3 טיפולי הפרייה חוץ-גופית והפלה אחת, חשבו בני הזוג כי הם כבר לא יהיו הורים. עד שרופא אחד חשב לנסות טיפול בכדור הוויאגרה - ולמרבה הפלא, זה עבד. קארי ילדה בת בכורה, ועכשיו היא אומרת: "זה היה שווה"

קארי והבת המאושרות (הסאן)

קארי הורן בת ה-34 ניסתה כבר הכל כדי להיכנס להיריון: הורמונים להגברת הביוץ, טיפולי הפרייה חוץ-גופית, השבחת זרע - ושום דבר לא עבד. היא לא באמת האמינה שכדור הוויאגרה שנתן לה הרופא הוא זה שיהפוך אותה לאמא מאושרת, אבל מתברר כי התרופה שמעוררת פלאים בכוח הגברא עושה לא מעט קסמים - דווקא במגרש הנשי.

על פי הפרסום בעיתון ה"סאן" הבריטי, בני הזוג הורן נכנסו לראשונה להיריון בשנת 2005, אך כשקארי הייתה בשבוע ה-12 להיריונה - היא הפילה. הבדיקות הרפואיות הראו כי זרימת הדם לרחמה של קארי חלשה מדי, והיא גורמת לבטנת הרחם להיות דקה מדי בכדי לקלוט עובר בהצלחה.

כשהיא שבורת לב החלה לעבור שלל טיפולי פוריות, כולל 3 ניסיונות של הפריה חוץ-גופית, כדי להיכנס שוב להיריון, ואולם שום טיפול לא הביא לה את האושר והעובר לא הצליח להיקלט ברחמה.

הוויאגרה הגבירה את זרימת הגוף - וההיריון נקלט

אחד הרופאים הציע לה לנסות כדורי ויאגרה כדי להגביר את זרימת הדם בגופה, ולמרבה הפלא - זה עבד. בדצמבר האחרון נולדה בתם הבכורה של בני הזוג במשקל 2.7 ק"ג. "הייתי בשוק כשהזכירו את הטיפול הזה, אבל הייתי מוכנה לנסות הכול", מספרת עכשיו קארי ומעידה כי שניות ספורות בלבד לאחר שנטלה את הכדור - השתנה בדרמטיות צבע גופה והפך לגוון ורדרד-אדמדם בוהק.

הכדור שנועד במקור להגביר את זרימת הדם בגוף הגבר הצליח לגבור על זרימת הדם החלשה ממנה קארי סבלה. היא נטלה את הכדורים במשך תשעה ימים, למרות שהם גורמים לתחושה לא נעימה. "כשראינו את הדופק של התינוקת באולטרסאונד התחלנו לבכות. זה בהחלט היה שווה את זה", היא מסכמת באושר, "הודות לוויאגרה - עכשיו אני אמא מאושרת".

הצטרפו לערוץ החדשות: כל יום החל מ-9 בבוקר בשידור חי