האם רעידת האדמה בצ'ילה נגרמה בגלל עב"מים?

בצ'ילה עוד מתאוששים מהנזקים הכבדים שגרמה באזור רעידת האדמה ובינתיים מתחילים לזרום דיווחים שטוענים כי מה שגורם לתוצאות ההרסניות הם לא פחות מאשר - עב"מים. מתברר כי מספר דיווחים על עב"מים בשמי המדינה התקבלו סמוך מאוד לזמן תחילת הרעש. אפוקליפסה חייזרית עכשיו

לפני כמה שבועות הכתה בצ'ילה אחת מרעידות האדמה החזקות ביותר שפגעו באזור. בעוד שבמדינה עדיין מנסים להתאושש מהתוצאות הקשות של רעש האדמה, עולות כעת האשמות חדשות ומוזרות לגורמים לה - עצם בלתי מזוהה שהופיע בשמי המדינה בסמוך לרעש האדמה הוא שגרם לה, טוענים אנשים. האמנם?

מקורות במדינה מדווחים כי רעידת אדמה קרתה זמן קצר לאחר עליה ניכרת בדיווחים של אזרחים שראו עב"מים בשמי המדינה, חלקם אפילו מסרו תיאורים מדויקים של מה שראו. החוקר רודריגו פואנסלידה אמר כי מרבית הדיווחים על עב"מים התקבלו מאזורים קרובים למוקדי הרעש. "יש לנו עדויות של עדי ראיה רבים שראו כל מיני מחזות משונים"

"קיבלנו דיווח מזוג שסירב לישון בדירה שלהם באותו הלילה, ובמקום בחר לערוך טיול במקום בשעות המוקדמות של הלילה", אמר פואנסלידה. "הם הבחינו בשמיים באובייקט שנראה כמו הירח, אבל מייד הבינו שהירח האמיתי נמצא בצד השני". פואנסלידה הוסיף כי מחזה זה נצפה גם על ידי צ'יליאנים נוספים. דיווח נוסף היה של אנשים שטענו שראו אובייקט גדול עולה מהים זמן קצר לפני רעידת האדמה.

אבל כנראה שבכל זאת קצת מוקדם לצאת בתיאוריות קונספירציה חדשות. לדברי פואנסלה, למרבית הדיווחים על עב"מים ניתן למצוא הסבר פשוט ומדעי. כך למשל אורות שיוצאים מתוך הים יכולים להיות השתקפות של פעילות כוכבים בשמיים. עם זאת, הודה פואנסלידה, לא לכל הדיווחים נמצא הסבר משכנע - עדיין.

הצטרפו לערוץ החדשות: כל יום החל מ-9 בבוקר בשידור חי

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק