הילדים יילדו את אמא בעזרת הטלפון

מוקדנית המשטרה בסן פרנסיסקו, קליפורניה, שקיבלה את שיחת הטלפון הזאת - התקשתה להאמין. מעברו השני של הקו היו ילד בן 9 ואחותו בת ה-11, שסיפרו לה כי אמם כורעת ללדת בחדר האמבטיה. היא הסבירה להם מה לעשות צעד צעד, עד שאחיהם החדש הגיח לאוויר העולם כשהוא בריא ושלם. האזינו לשיחת הטלפון המרגשת

אמא מסן פרנסיסקו, קליפורניה, שמחה ומאושרת על הולדת בנה השלישי. עד כאן מדובר בסיפור שגרתי לחלוטין. אלא שהתינוק נולד בתנאים יוצאי דופן: בסיוע של אחיו בן ה-9, אחותו בת ה-11 ומוקדנית המשטרה שניהלה את המבצע בטלפון.

ג'וזף סאנדרס הגיע לעולם מוקדם מהצפוי. אימו אלנה בת ה-36 קיבלה צירים כמה ימים לפני התאריך שבו היתה צפוייה ללדת, והצירים תפסו אותה באמבטיה. שני ילדיה היו עסוקים במשחק "ווי" בסלון, ואב המשפחה היה מחוץ לעיר. הם שמעו את האם נאנחת מחדר האמבטיה - והחלו לפעול.

"ראיתי שאמא צורחת ואז התחיל לרדת לה דם על כל הגוף ואז היא ביקשה ממני להתקשר למרכזיית החירום", סיפר הילד בן ה-9 לרשת CNN. "וכך עשיתי. המרכזנית שאלה אותי המון שאלות, לא בדיוק הבנתי את הכל אז נתתי אותה לאחותי הגדולה בת ה-11". וכך זה נשמע בטלפון:

האם ברקע: התינוק יוצא עכשיו!
הילדה: היא אומרת שהתינוק יוצא עכשיו
מוקדנית: טוב... (צרחות ברקע).. את מתקשרת בשביל אמא שלך?
הילדה: כן
מוקדנית: תקשרו חזק חוט או שרוך מסביב לחבל הטבור, בערך במרחק 15 ס"מ מהתינוק. אל תחתכו אותו

אחרי שהכל הסתיים והתינוק נולד בריא ושלם במשקל 4.2 ק"ג, אמרה מוקדנית המשטרה לילדים: "עשיתם עבודה מצוינת". אבי המשפחה הצליח אחרי כמה שעות להגיע הביתה, וזמן קצר לפניו הגיע האמבולנס. כל בני המשפחה - עייפים אך מאושרים ומרובי ילדים – נפגשו בבית החולים.

הצטרפו לערוץ החדשות: כל יום החל מ-9 בבוקר בשידור חי

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק