נופלים על חבל דק

מעל הרי טיאנמנשאן בסין, ובגובה של יותר מ-500 מטרים, התחרו זה מול שני המתחרים המפורסמים בהליכה על חבל, אך לרוע המזל שניהם לא הצליחו לסיים את התחרות. הראשון נפצע ברגלו והשני החליט לפרוש בגלל שנעליו התלכלכו בשמן. רגעי המתח על החבל הדק הסתיימו בדרמטיות כששני המתחרים חזרו ברכבל לנקודת ההתחלה

אם זה לא היה נראה קשה כל כך היינו אומרים שמדובר בתירוצים: תחרות הליכה על חבל שהתקיימה בסין מעל הרי טיאנמנשאן בגובה של יותר מחמש מאות מטרים - הסתיימה ללא מנצח.

המתמודד הסיני המפורסם סאימייטי איישן, שהתחרה מול עמיתו השוויצרי המוכר פרדי נוק, נראה נינוח מאוד בתחילת התחרות והצליח להתקדם במהירות ללא הגנה על החבל המתוח. אך לאחר צעידה זהירה לאורך 20 מטרים נפל איישן על החבל ונפצע ברגלו. לרוע מזלו הוא נאלץ לפרוש מהתחרות וחזר ברכבל לנקודת ההתחלה.

אבל רוע מזלו של האחד, לא הועיל למתמודד השוויצרי, שהחליט לפרוש לפני תום המסלול הדק לאחר שנעליו התלכלכו בשמן ונעשו חלקות מדי. למרות שהתקדם מרחק של 200 מטרים, הוא החליט לא להסתכן בהחלקה מהחבל שנמתח בגובה של 500 מטרים.

"החבל היה חלק מדי", אמר נוק באכזבה בסיום התחרות. "זה היה סיכון גדול מדי, במיוחד לאור הרוח החזקה שנשבה". השניים הבטיחו לנסות את כוחם בהזדמנות אחרת, ובינתיים, הם יסתפקו בהליכה על קרקע מוצקה.

הצטרפו לערוץ החדשות בשידור חי בימים א-ה מהשעה 9:00

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק