צרפת: אם מואשמת שרצחה 6 תינוקות שילדה

נפתח משפטה של אם המואשמת שרצחה 6 תינוקות שילדה, והחביאה אותם במרתף ביתה. בן זוגה של רוצחת התינוקות פוצץ את הכול כשגילה במקרה את הגופות הזעירות מוחבאות בתוך שקיות ניילון במרתף

תושבת חבל נורמנדי בצרפת מואשמת כי רצחה שישה תינוקות שילדה. הסיפור המזעזע נחשף לאחר שבן זוגה של האם הרוצחת גילה לפני כשלוש שנים את הגופות הזעירות מוחבאות בתוך שקיות שהוטמנו בחדר.

סלין לאסז' בת ה-38 מואשמת ברצח מדרגה ראשונה. על פי כתב האישום, חנקה לאסז' שניים מהפעוטות ואת מותם של השאר היא השיגה בכך שגרמה להם לאבד אוויר, בדרך כלשהי. בשנת 2007 היא נעצרה ומאז היא מכחישה מכל וכל את המיוחס לה.

אולם, לחוקרים היא סיפרה שהאב של חמישה מבין הקורבנות היה בן זוגה לשעבר, בעוד האחרון שייך לבן זוגה הנוכחי - זה שמצא את הגופות במרתף, לפני כשלוש שנים, ופוצץ את כל הפרשה המחרידה.

את כל הלידות היא עברה לבדה בדירתה, לדבריה. "אי אפשר לומר שבן הזוג שלה לא היה בתמונה, אבל ההאשמות נגדו הופלו מסיבה לא ברורה", אמר אחד החוקרים מישל גארנדואקס.

במהלך המשפט בן ארבעת הימים צפויים רופאים ופסיכולוגים מומחים להעיד ולתת פרשנות למקרה יוצא הדופן הזה. לא ברור אם היא לא מודעת לקיומן של גלולות ואמצעים למניעת הריון, תעלומה שאף גוברת כשמתברר כי האישה הרוצחת עברה הריון אחד מבלי ששמה לו קץ אכזרי. למעשה, היא אם לילד בן 14, אם כי לא ברור מה מצבו.