זמרת אופרה רצחה - וכמעט ירשה

גרמניה סוערת בעקבות מעצרה של זמרת אופרה מפורסמת שנחשדת כי בחודש אוקטובר האחרון רצחה את בעלה, וחודשיים לאחר מכן הגיעה עם כפיל למשרד עורכי דין כדי לחתום על הסכם שיאפשר לה לקבל ממון רב בהסכם הירושה. כמה רחוק אתם הייתם מוכנים ללכת בשביל ירושה?

וולטראוד היל, זמרת אופרה מפורסמת שנישאה להרמן היל, גרמני אמיד, ניסתה לבצע את הפשע המושלם - אך נכשלה.

בחודש דצמבר הגיעה היל למשרד עורכי דין יחד עם "בעלה", וניסתה לחתום על מסמכים שיאפשרו לה כשהוא ימות לקבל בירושה נכסים וסכומי כסף בשווי של כחמישה מיליון יורו. עורכת הדין חשדה כי מדובר בתרמית, ולכן פנתה למשטרה כדי שתבדוק את הנושא.

בחקירתה העלתה המשטרה כי הרמן היל נעדר החל מחודש אוקטובר, וכי גברת היל ניסתה במשך הזמן שהוא נעדר למצוא כפיל לבעלה, על מנת שמישהו יוכל לחתום על המסמכים שיאפשרו לה לקבל את הירושה.

אחד מהגברים שהתראיין לתפקיד סיפר: "היא הראתה לי תמונה של זקן אחד, ואמרה לי שאני אקבל סכום כסף נאה אם אצליח להתחפש אליו ולהתלוות אליה למשרדה של עורכת הדין", הגבר לא הסכים לגשת איתה למשרד, ובמקום לקבל את הכסף הלך להתלונן במשטרה. שבכלל חושדת בוולטראוד היל שרצחה את בעלה והעלימה אותו.

דובר מטעם המשטרה אמר כי ההנחה היא שהרמן היל מת, ווולטראוד אישתו היא בעצם אחראית לביצוע הרצח. מיותר לציין שהיא נעצרה, שבועות לפני שהצליחה בביצוע של הפשע המושלם - לרצוח את בעלה, ולקבל את הירושה.