הכירו את הכלב עם הטעם היקר בעולם

אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב של האדם, אבל במקרה הזה הוא ידידו היקר ביותר: הכלב ששייך לבעל חנות תכשיטים נתקל ביהלום בשווי 20 אלף דולר שנפל לידו. בלי להסס, הוא זינק על החפץ המנצנץ והמסקרן ופשוט - בלע אותו. כעת מחכים שהאבן היקרה תסיים את מסלולה במערכת העיכול של הכלב, עד שתצא חזרה בדרך הטבעית

בעליו שלכלב הגולדן רטריבר סולי, הוא גם בעליה של חנות תכשיטים. כמו הבעלים גם הכלב מוצא עניין בתכשיטים יקרים. לכן הוא לא חשב פעמיים כשיהלום בשווי 20 אלף דולרים נקרה בדרכו, ובלע אותו מיד.

כשבעליו של הכלב לקח אותו איתו לחנות, הוא לא שיער שהביקור יסתיים בנזק כספי גדול. אחד הלקוחות שהגיעו לחנות, הביא עמו את האבנים היקרות. ברגע אחד של חוסר תשומת לב, נשמטו היהלומים המנצנצים מידו ונפלו על הרצפה.

הכלב סולי, שהבחין באבנים היקרות, לא היסס. הוא זינק עליהן וכדי להבטיח שיישארו ברשותו - בלע אותן. "הלכתי אחריו וחיטטתי בזבל, כעת אני מבין איך הרגישו בימי הבהלה לזהב", אמר בעליו של הכלב, "אני מרגיש כאילו מצאתי אוצר".  

למרבה המזל, יש סוף טוב לסיפור: אחרי ביקור אצל הווטרינר של הכלב סולי, הוחלט להמתין בסבלנות במשך שלושה ימים, עד אשר היהלומים היקרים יסיימו את מסלולם במערכת העיקול של הכלב. עד שזה יקרה, בעליו יקדיש תשומת לב מלאה לכל עצירה במהלך הטיול המשותף של השניים.