צפו: סרקוזי מגיב ל"פרשת הבגידה"

ראש הממשלה הבריטי והנשיא הצרפתי נפגשו בסוף השבוע כדי לדון בענייני כלכלה ואנרגיה גרעינית, אבל את העיתונאים עניינו דברים אחרים לגמרי - תגובתו של סרקוזי לשמועות החמות על הרומן הכפול שהוא ורעייתו, קרלה ברוני, מנהלים לאחרונה. סרקוזי עצמו הגיב בסרקסטיות לשאלה. צפו בנשיא צרפת מתעצבן

פרשת הרומן הכפול של נשיא צרפת ניקולא סרקוזי ורעייתו הדוגמנית קרלה ברוני מסרבת להירגע. הפעם על הפרק: מסיבת עיתונאים זועפת, בה סרקוזי נשאל על הרומן שהוא מנהל עם השרה לאיכות הסביבה - ומגיב בציניות ובפנים זועפות במיוחד.

"אתה כנראה לא מבין מהו לוח הזמנים של נשיא הרפובליקה", ענה נשיא צרפת בסרקזם לכתב העיתון "לה מונד" במסיבת עיתונאים משותפת עם ראש ממשלת בריטניה גורדון בראון, והוסיף: "אין לי שנייה לבזבז על הבדיות האלה. אפילו לא חצי שנייה".

סרקוזי ובראון נפגשו בסוף השבוע האחרון כדי לדון בענייני כלכלה ואנרגיה גרעינית, אבל במסיבת העיתונאים המשותפת היו לכלי התקשורת את השאלות שלהם. ראש הממשלה הבריטי, שהבין את המתרחש, ניסה לסייע לידידו הצרפתי ולחלץ אותו מהתסבוכת. "אמרתי לניקולא שאני לא מאמין לכל מה שאני קורא בעיתון", אמר בראון לעיתונאים.

סרקוזי עצמו סיים את מסיבת העיתונאים בחיוך כשאמר לעיתונאים, ספק באיום, ספק בציניות: "אני אוהב את בריטניה. אל תגרמו לי להתחרט" - ועזב את החדר מייד לאחר מכן, ללא שענה על שאלות נוספות.

קרלה ברוני: הלוואי שנישואין היו לנצח

בשבועיים האחרונים סוערת הרפובליקה הצרפתית סביב הרומן שמנהלת לכאורה קרלה ברוני עם זמר צרפתי צעיר ושרמנטי בשם בנז'מין ביולה. הבעל סרקוזי לא נשאר חייב ומתנחם לאחרונה, כך על פי השמועות, בזרועותיה של השרה לאיכות הסביבה בממשלתו, שנטל ג'ואנו, שהיא גם חובבת אמנויות לחימה ואלופה בקראטה.

"מעולם לא ניסיתי מונוגמיה קודם לכן, לפני הנישואין", מגלה ברוני בראיון לרשת סקיי בעקבות גל השמועות. "ואז התחתנתי, אז אני חושבת שמונוגמיה קשורה לנישואין". ברוני אמנם הכחישה באופן נמרץ את השמועות על הרומנים שמנהלים לכאורה היא ובעלה, אך סירבה להבטיח שהם יישארו יחד לנצח. "שנינו יכולים למות מחר", אמרה ברוני.

לדברי הדוגמנית, היא רוחשת כבוד רב ואמון לבעלה. "הוא לעולם לא ינהל רומן", היא אומרת. "האם ראית תמונה שלו מנהל רומן?", היא שואלת ומרימה את גבותיה בהבעת ניצחון כשהכתבת משיבה בשלילה.

"ה"אגדה" האמיתית היא כמה אני ברת מזל להתאהב בגיל 40", סיכמה ברוני את הראיון, "ולפגוש מישהו שיכולתי להינשא לו".

אתר הרכילות הצרפתי סאצ'-א-בלוג טוען כי הרומן של קרלה עם ביולה התחיל לפני כמה שבועות, ומאז הוא רק מתחזק. עורכי האתר אף הגדילו וכתבו כי אשת הנשיא עברה להתגורר בדירתו של ביולה בפריז, אם כי באופן חלקי בלבד בשלב זה. בגזרתו של סרקוזי עדיין לא מגיבים לדיווחים המרעישים.