בר רפאלי בדרך לקנות שמלת חתונה?

לפני כחודש החלה חרושת השמועות כי הזוג הנוצץ, בר וליאו, התארסו. כשהם לבושים בבגדים נוצצים, השתתפו בארוחת ערב יוקרתית בברלין, ועל אצבעה של בר נצפתה טבעת הדומה לטבעת אירוסין. עכשיו גוברים הסימנים לחתונה המתקרבת, עם וידוי של דיקפריו ל"דיילי מירור", לפיו הוא רוצה להקים משפחה. האם בר וליאו בדרך לחופה?

האם חרושת השמועות על החתונה של בר וליאו תתממש? "אני חושב יותר ויותר על הקמת משפחה", כך אמר ליאונרדו דיקפריו בסוף השבוע לעיתון ה"דיילי מירור" הבריטי.

דיקפריו כבר מאס בחיי הרווקות והוא כבר לא מוצא עניין רב בהוללות. "אני מרגיש שצריך להיות בחיים שלי משהו מעבר לקריירה", אמר דיקפריו שמנהל לדבריו בתקופה האחרונה חיים רגועים. לכוכב הנחשק  נמאס, מסתבר, מתדמית היפיוף שדבקה בו.

דיקפריו גם הזכיר את מות סבו שגרם לו לשנות את השקפת עולמו ולהבין את חשיבות התא המשפחתי. "זה גרם לי לחשוב כמה הדברים בני חלוף וכמה זה חשוב להיות חלק ממשפחה", אמר הכוכב.

מרזל: אל תתחתני איתו

לאחר שהתחילו השמועות בדבר החתונה הקרובה של בני הזוג, פנה בשבוע שעבר פעיל הימין ברוך מרזל לצמודה הישראלית של דיקפריו, בר רפאלי, בבקשה שלא תתחתן עם השחקן.

מרזל, שפנה לשחקנית בשם ארגון להבה הפועל נגד התבוללות, כתב במכתבו כי "מעשה מהסוג שאת מתכוונת לעשות יכול להשפיע לרעה על ציבור גדול הרואה בך דמות ראויה לחיקוי".

עוד כתב מרזל לבר רפאלי כי "הסבתא שלך, והסבתא של הסבתא שלך לא חלמו ולא פיללו שמישהי מצאצאיהם תעשה מעשה שיוציא את הדורות הבאים במשפחתה מהעם היהודי".

הווידאופדיה: בר רפאלי