כוהנת הזוגיות החדשה של ארה"ב: מדונה

לא מסופקים מחיי הנישואים? משתעממים בחדר המיטות? לא צריך ללכת לייעוץ. לכוכבת הפופ מדונה יש כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על הזוגיות. אז מה אם היא עצמה התגרשה פעמיים?

היא אמנם התגרשה פעמיים, ורק לאחרונה עלתה מערכת היחסים שלה עם הדוגמן חסוס על שרטון, אבל מסתבר שלמדונה יש דבר אחד או שניים ללמד אתכם על נישואים.

מלכת הפופ התארחה אמש בתכנית החדשה שפיתח הקומיקאי ג'רי סיינפלד "שופט הנישואים", בה מקבלים זוגות עצות לשיפור החיים המשותפים שלהם ואפילו טיפים איך לשמור על האש בחדר השינה.

מדונה, כשלצדה יוצר "סיינפלד" לארי דיוויד, נדרשה לתת מענה לסוגיות לא פשוטות המפריעות לזוגיות של האמריקנים - ולא חסכה בביקורת. היא הגיבה בקשיחות לצעירה שהציעה הטבות מיניות לבעלה, בתנאי שיקום מהכיסא וינקה את המרתף המטונף. "היא רוצה שהבעל ינקה כדי שהיא תהיה מלוכלכת", הקניטה מדונה.

בכלל, הזמרת לא היססה לחלוק את משנתה ופיזרה עצות שימושיות שיעזרו אולי למאוהבים הטריים לשמור על חיי נישואים למשך שנים. לדבריה, חלק מהבעיות בקשר אפשר לפתור על ידי פרידה ממשקעי עבר, ואף חפצים ישנים - גם אם מדובר ברגל תותבת של בעל אהוב שנפטר והתיר אחריו את רגלו המלאכותית.

תזרקי אותו

"את חייבת להיפטר ממנה", הפצירה מדונה בסוזן, שהתאלמנה מבעלה הראשון ועתה משתתפת בתוכנית עם דייויד, בעלה הנוכחי. גם לאלן היא לא נשארה חייבת ודרשה ממנו להיפטר מספה ישנה בה התנו אהבים הוא ואשתו הראשונה.

"זו בהחלט התכנית בה הרגשתי הכי לא נוח בכל ימי חיי", סיכם במבוכה לארי דייויד בסוף התוכנית. "אולי אתה פשוט לא רגיל לראות אישה ניצבת זקוף לידך", עקצה אותו מדונה בתגובה.

"שופט הנישואים" משודרת זה השבוע השני בארה"ב, ואמורה להיות אחת התכניות שיוציאו את רשת אן.בי.סי מהבוץ אליו נקלעה בשנים האחרונות והתחזקות מתחרותיה. בהפקה מבטיחים אטרקציות נוספות במהלך העונה הקרובה עם אורחים מפתיעים. יהיה מעניין.