שתי תאומות - לב אחד

אמה וטיילור ביילי לא נפרדו לרגע אחד מאז שנולדו. השתיים הן תאומות סיאמיות, שמחוברות החל מעצם הבריח ועד לקורקבן, ובקרוב הן יצטרכו לעבור ניתוח הפרדה שעלול לסכן את חייהן. אם הניתוח יצליח, תהיה זו הפעם הראשונה בה רופאים יצליחו להפריד תאומים סיאמים שלהם לב משותף ולהשאיר אותם בחיים

(חדשות 2)

האחיות שלא נפרדו מעולם: התאומות הסיאמיות אמה וטיילור ביילי בנות השלוש, שמחוברות החל מעצם הבריח ועד לקורקבן, יצטרכו בקרוב לעבור ניתוח שעלול לסכן את חייהן. התאומות שמתגוררות בפניקס שבאריזונה, חולקות את לבן ואת הכבד, ואת הניתוח יצטרכו לעבור בשנתיים הקרובות כיוון שהלחץ על לבן גובר.

הדילמה הרפואית הגדולה שעומדת בפני הרופאים שמטפלים בתאומות, היא העובדה שככל הנראה הלב והכבד אותו הן חולקות אמורים להיפגע, ולכן שתיהן יצטרכו לעבור השתלת לב והשתלת כבד. הוריהן של השתיים מקבלים עדכונים שוטפים מהצוות הרפואי לגבי בדיקות שהם עושים כדי לגלות האם רק אחת מהן תצטרך איברים חדשים, או שתיהן.

במידה ועדיין יצליחו הרופאים להשתמש בלב המשותף, ישתילו הרופאים לב מלאכותי בלבה של אחת הבנות. במידה וההליך הרפואי יצליח, זו תהיה הפעם הראשונה בה רופאים יצליחו להפריד תאומים סיאמים שלהם לב משותף ולהשאיר אותם בחיים. אמם של הבנות קיוותה כי הרופאים יצליחו בקרוב לקיים את הניתוח, לפני שיהיה מאוחר מדי", אמרה.

הצטרפו לשידור החי בערוץ החדשות מדי יום מ-9:00 בבוקר