ספורט חדש? קרב עם תנינים

אמריקני ממוצא אינדיאני החליט להפוך מסורת שבטית עתיקה לתחרות ספורט בינלאומית - קרב עם תנינים. על פי התכנית שיזם הלוחם האמיץ, כל ספורטאי או מתאבק ילחם בתנין למשך עשר דקות - או עד שאחד מהם ימות. צפו ביוזמה החדשה של לוחם התנינים

זה לא רק ספורט: ג'יימס הולט, אמריקני ממוצא אינדיאני, מבקש להפוך את הספורט הייחודי שלו לספורט מוכר ברחבי העולם: היאבקות בתנינים.

על פי התכנית שיזם הולט, המתחרים צריכים לקפוץ לבריכה בה ממתין המתחרה - בצורת תנין מאיים. במשך עשר דקות נאבקים הספורטאים בתנין, או עד שאחד מהנאבקים נכנע - כלומר מת.

האמריקני-אינדיאני שואף ליזום תחרויות בינלאומיות שימשכו קהל רב. אחד המתחרים האמיצים ששרדו את מלתעות התנין, פול בדארד, מודע לפוטנציאל האמיתי של התחרויות. "אנשים אוהבים לבוא לראות משחקי הוקי בגלל הקרבות, או מרוצי מכוניות בגלל התאונות", חושב בדארד, "אנשים ירצו לראות קרבות עם תנינים בגלל הנשיכות".

הולט מאמין כי לספורט שלו יש ביקוש גם מעבר לגבולות ארה"ב. "נשמח בהחלט לארח מבקרים באוסטרליה, מתאילנד, גם החבר'ה האלה ממש טובים בספורט הזה", הוא אומר.

מי שפחות מרוצה מהספורט החדש-ישן שתופס תאוצה בעולם הם, איך לא, אנשי הארגונים נגד התעללות בבעלי חיים שכבר הביעו מחאה חריפה. יוזם הרעיון דוחה את ההאשמות שהוטחו בו, וטען כי באמצעות הקרבות הוא דווקא מצליח להציל תנינים רבים ממוות בידי הרשויות.