צרפת סוערת: סרקוזי וקרלה בוגדים זה בזו?

אתרי האינטרנט בצרפת סוערים בימים האחרונים בעקבות השמועה החדשה, לפיה הנשיא ניקולה סרקוזי ורעייתו הזמרת והדוגמנית קרלה ברוני בוגדים זה בזה. על פי הדיווחים, קרלה החלה "להשתעשע" עם זמר צרפתי צעיר, וסרקוזי פנה להתנחם בזרועותיה של שרה בממשלתו. הסוף לנישואין הנשיאותיים?

האם הזוג הראשון של צרפת בדרך לפרידה? אחרי שדיגמנו לעולם כולו זוגיות מושלמת ונוצצת במיוחד, מתרבים בימים האחרונים הדיווחים על כך שהרומנטיקה בין בני הזוג סרקוזי וברוני - נמצאת במשבר גדול. 

מרבית התקשורת הצרפתית הממסדית שומרת על שתיקה בנושא הטעון, אולם העיתון "לה ז'ורנל דה דימאנש" פרסם אתמול ידיעה על כך שגם הנשיא סרקוזי וגם אשתו קרלה בוגדים זה בזה עם מאהבים חדשים - ולא פחות מפורסמים.

על פי הדיווחים, מנהלת קרלה בשבועות האחרונים רומן עם זמר צרפתי צעיר ושרמנטי בשם בז'מין ביולה. הבעל סרקוזי לא נשאר חייב ומתנחם לאחרונה, כך על פי הדיווחים, בזרועותיה של השרה לאיכות הסביבה בממשלתו, שנטל ג'ואנו, שהיא גם חובבת אמנויות לחימה ואלופה בקראטה.

אתר הרכילות הצרפתי סאצ'-א-בלוג טוען כי הרומן של קרלה עם ביולה התחיל לפני כמה שבועות, ומאז הוא רק מתחזק. עורכי האתר אף הגדילו וכתבו כי אשת הנשיא עברה להתגורר בדירתו של ביולה בפריז, אם כי באופן חלקי בלבד בשלב זה. בגזרתו של סרקוזי עדיין לא מגיבים לדיווחים המרעישים.

סרקוזי וקרלה מתגפפים מול המצלמות