שיא עולם: 100 דקות במי קרח

אצלנו אמנם שרב, אבל במוסקווה מכוסים בשכבת קרח. ובזמן שרוב תושבי הבירה הרוסית מבלים את זמנם בחדרים מחוממים, החליט אחד מהם לנצל את מזג האוויר כדי לצאת לטבילה - במי קרח. צפו בסרגיי שובר שיא עולם

בעוד אנחנו מנסים למצוא דרך לצנן את גופנו בחום הלוהט, במוסקווה "מתפנקים" בטמפרטורות של בין חמש לעשר מעלות מתחת לאפס. סביר להניח שברוב שעות היום לא תמצאו את תושבי הבירה הרוסית משוטטים ברחובות המושלגים, כיוון שהם מסתתרים בחדרים המחוממים, אבל אמש הייתה לכמה מהם סיבה טובה לצאת החוצה: שיא עולם חדש שנשבר באחת מבריכות הקרח בעיר.

השיאן האמיץ הוא סרגיי, גבר אמיץ שעל פי התמונות הוא פשוט חסין קור. לעיני עשרות אוהדים עטופים במעילים עבים שעודדו אותו למעשה המוזר, החליק סרגיי לבריכה הקפואה ונעמד שם מבלי לזוז.

הצופים הנלהבים והלבושים התקשו להאמין כיצד סרגיי מצליח להחזיק מעמד במים המקפיאים, אבל במשך דקות ארוכות הוא שהה במי הבריכה, עד שעמד ביעד. 100 דקות - זה משך הזמן שזיכה את סרגיי בתואר המכובד.

כשיצא מהבריכה גופו עטה גוון אדום כתוצאה מהקור והוא בקושי עמד על רגליו. אבל הקור העז התגמד לעומת החום שחש בלבו לאחר שהבין כי הוא מחזיק בשיא עולם חדש.