צפו: מיהו הכלב המכוער ביותר בעולם?

כשתשאלו את רוב בעלי הכלבים אם הם חושבים שהכלב שלהם יפה, הם יענו לכם ללא היסוס: "הכלב שלי הוא הכי יפה בעולם". לבעלי הכלבים האלה אין סיבה להגיד את זה, כיוון שהכלבים שלהם פשוט מכוערים. רוצים לדעת מי זכה בתואר הכלב המכוער ביותר? צפו בתחרות הכיעור של הכלבים

רוב בעלי הכלבים חושבים שחיית המחמד שלהם הכי יפה בעולם. אבל כשמדובר בכלבים האלה, אפילו לבעלים ברור שיופי זה לא הצד החזק של הכלב שלהם.

תחרות "מלך הכיעור" נערכת השנה בפעם ה-15. השנה, התאספו בקליפורניה "מיטב" הכלבים בעלי, איך נאמר, מוגבלות ויזואלית קשה. תתפלאו, האירוע הזה לא נועד לשים ללעג את הכלבים המכוערים ואת בעליהם, ויש לו מטרה טובה- לאסוף כספים לעמותות למען בעלי חיים.

בנוסף לתחרות הכלב המכוער ביותר נערכו גם תחרויות מוזרות אחרות, כמו למשל התלבושת הנאה ביותר והתחרות שאולי אנחנו ההולכים על שתיים לא היינו ממש מעוניינים שהכלב שלנו ינצח בה - תחרות הכלב שהכי דומה לבעליו.

הזוכה המאושר והמכוער של התחרות השנה הוא רסקאל. כלב שנראה מאוד מבוגר, ללא שיניים וללא יותר מדי פרווה. הפלומה הדלילה הזו משמשת את רסקאל לכרבולת נוראית. רסקאל הפתיע רבים כשזכה בתחרות מכיוון שזו הפעם הראשונה שהוא משתתף בתחרויות מסוג זה.