מול המצלמות: שוד הפוקר הגדול

שישה רעולי פנים חמושים פרצו לטורניר הפוקר האירופי שנערך בברלין בירת גרמניה, ושדדו את רוב כספי הפרס - 800 אלף יורו. למרות שאש לא נורתה - כמה בני אדם נפצעו בגלל הבהלה שפרצה במקום, והכל - מול מצלמות האבטחה

בהלה פרצה בטורניר הפוקר הגדול ביותר של גרמניה שנערך היום בשעות אחר הצהריים, כשחמושים פרצו לאירוע, שנערך במלון בברלין וגנבו חלק נכבד מכספי הפרס הגדול.

שישה בני אדם רעולי פנים שנשאו אקדחים נכנסו לאולם בו נערך טורניר הפוקר במלון חמישה כוכבים בברלין, "ארזו" את הפרס ונמלטו מהמקום, כך מדווחת המשטרה המקומית.

השוד התרחש בסביבות השעה 14:15 שעון מקומיבמלון גרנד הייאט, שם נערך סבב הפוקר האירופאי שהתחיל לפני כמה ימים. למרות שהשודדים היו חמושים לא נורו יריות, אך כמה מהמבקרים והשחקנים נפצעו באורח קל בשל הבהלה - אנשים דרכו זה על זה בעת שניסו לברוח מזירת האירוע.

לפי דיווחי העיתונים בגרמניה, השודדים הסתלקו עם סכום כסף עצום בגובה 800 אלף יורו - כמיליון דולר, חלק נכבד מתוך מיליון היורו שהיו אמורים להיות מוקדשים לפרסים עבור אלף השחקנים שנטלו חלק בתחרות. גם טניסאי העבר בוריס בקר היה בין המתחרים, אך הוא הודח זמן קצר לפני השוד הגדול.