צפו: מרדף משטרתי דרמטי ברחובות דטרויט

צעיר מדטרויט חשב שאחרי שישה מעצרים, הוא יצליח להתחמק מהמשטרה: הוא נמלט ברכבו, ללא רישיון, מהניידות - אך תועד לכל אורך נסיעתו ממצלמות המסוק המשטרתי. לאחר שביצע תאונה, החל להימלט רגלית. כשהבין שאין מוצא - הסגיר ונעצר באלימות על ידי השוטרים. צפו בתיעוד המיוחד

לפשע אין רגליים: תושב דטרויט בן 26 נעצר על ידי המשטרה, בתום מרדף משטרתי סוער, שתועד כולו על ידי מצלמות המשטרה המקומית - מהמסוק המשטרתי.

לחשוד, שכבר נעצר שש (!) פעמים בעבר בגין נהיגה ללא רישיון, לא היה הרבה סיכוי. הוא החל להימלט עם רכבו לאחר שאותר על ידי המשטרה, אך במהלך נסיעתו המהירה התנגש ברכב שנכנס לאחד הצמתים בהם עבר.

השוטרים לא ריחמו

כתוצאה מההתנגשות, נעצר רכבו של החשוד בצד הדרך - כשהמסוק המשטרתי ממשיך לתעד את המרדף הדרמטי. הוא החל להימלט רגלית מהשוטרים, חוצה את חצרות הבתים ומנסה לפלס את דרכו לעבר החופש.

אולם לאחר זמן קצר של ניסיונות הימלטות הוא מתועד מן האוויר מגיע למבוי סתום, ממנו אין לו מוצא. הוא מנסה לשוב על עקבותיו, אך שם מבין כי השוטרים כבר ממתינים לו. הוא נעצר, נכנע ומסגיר עצמו. השוטרים, שנאלצו לרדוף אחריו דקות ארוכות, לא ריחמו: הם מתועדים מרתקים אותו לקרקע, מכים אותו ואוזקים אותו.