האם הילדה מדלן נמצאת בניו זילנד?

תמונה שהוחזקה בידי משטרת פורטוגל מעוררת את זעמם של בני הזוג מקאן, בה נראית ילדה הדומה לבתם במצלמת אבטחה בסופרמרקט בניו זילנד. תיקים שהיו חסויים עד אמש חושפים מידע חדש שטרם נבדק בחקירת היעלמותה הילדה

האם הילדה שנראית בתמונה הזו היא מדלן? תמונה שהוחזקה בידי משטרת פורטוגל מעוררת את זעמם של בני הזוג מקאן. תיקים שהיו חסויים עד אמש חושפים מידע חדש שטרם נבדק בחקירת היעלמותה של מדלן מקאן.

משטרת פורטוגל קיבלה רמזים, דיווחים וקצות חוט מרחבי לעולם, ובהם גם תמונה שנקלטה על ידי מצלמות אבטחה בניו זילנד. בתמונה נראית ילדה שדומה מאוד לילדה שנעלמה וכמו עדויות רבות אחרות מסביב לעולם תויקה תחת הכותרת "לא רלוונטי".

היסטוריה של חילופי האשמות

מה עלה בגורלה של מדלן מקאן? (SKY)
עשרות דיווחים נוספים עם עדויות על זיהוי של ילדות דומות הוכנסו לתיק. המידע זרם מחוקרים סביב העולם. עדויות כאלה הגיעו מארצות הברית, מאירופה ומצפון אפריקה.

אף אחת מהעדויות לא הגיעו למשפחה - להורים גארי וקייט, ולא לחוקרים הפרטיים שהועסקו על ידי המשפחה. אביה של מדלן אמר בשיחת טלפון ש"ליבו נשבר" וכי הוא "מזועזע", כלשונו. החשיפה הזו היא נדבך נוסף בקרבות המרים בין בני המשפחה לבין המשטרה בפורטוגל. בעבר השוטר שעמד בראש חקירת המקרה גנקאלו אמראל האשים את ההורים בהזנחה ואף העלה תיאוריה על פיה בני הזוג הם אלה שהעלימו את מדלן אחרי שנפגעה בתאונה ביתית.