נעמי קמפבל מכה שנית: חבטה בנהגה

צרות בעולם הזוהר: נהגה של דוגמנית העל נעמי קמפבל טוען כי היא הכתה אותו וגרמה לו לחבלות בפניו. קמפבל לא המתינה להגעת השוטרים, עזבה את זירת האירוע וכעת מבוקשת לחקירה. דוברה: "היא תשמח לשתף פעולה בחקירה"

קמפבל. שוב מסתבכת (רויטרס)

שוב, נעמי קמפבל בצד הלא נכון של הכותרות: דוגמנית העל הבריטית מואשמת כי תקפה את הנהג שלה, וכעת היא מבוקשת לחקירה במשטרת ניו יורק.

"היא הכתה אותי מאחור בזמן הנסיעה, וראשי קיבל מכה מההגה", טען הלילה הנהג בפני שוטרי משטרת מנהטן. "כעת אני סובל מחבלות בפניי". לאחר שהרכב נעצר, עזבה קמפבל את המקום ולא המתינה להגעת השוטרים.

זו לא הפעם הראשונה

האירוע התרחש במרכז מנהטן שלשום. מסיבה שאינה ברורה, הכתה דוגמנית העל בת ה-39 את הנהג שלה, שעה ששניהם היו ברכב. לאחר מכן יצאה מהרכב והחלה לצעוד ברגל. "הנהג סובל מחבלות מתחת לעינו הימנית, וקמפבל מבוקשת לחקירה", אמרו במשטרת ניו יורק. דוברה של קמפבל הגיב הלילה לחשדות, ואמר כי היא "תשמח לשתף פעולה עם החוקרים".

אין זו הפעם הראשונה שקמפבל מסתבכת עם רשויות החוק. לפני כשנתיים נגזרו עליה 200 שעות עבודות שירות קהילתי, לאחר שתקפה שני שוטרים בלונדון; שנה קודם לכן נידונה לעבודות שירות בניו יורק, לאחר שהשליכה טלפון סלולרי לעבר אשת המשק של ביתה, במהלך ויכוח בין השתיים.