סוזן בויל - עכשיו בגרסה השעירה

הטלוויזיה היפנית עדיין רעבה לסוזן בויל, אבל הכוכבת עסוקה ולא מצאה זמן להגיע להופעות בטוקיו. אבל היעדרה של הסופר סטארית לא מונע מהיפנים לראות אותה בהופעה: חבר בלהקת בנים לבש שמלה, פאה ואיפור ונתן את הגרסה שלו לכוכבת. לא נגענו

האם סוזן בויל הפכה לשעירה עוד יותר? העולם ממשיך להתעסק בכוכבת הבריטית מהתכנית Britain's Got Talent וביפן הפכה פרודיה על בויל ללהיט ברשת - תוך ימים ספורים בלבד.

בפרודיה - הזמרת שמשעשעת את היפנים היא למעשה זמר, חבר בלהקת הבנים smap. הוא התאים לעצמו תלבושת חיקוי מדויקת של בויל המקורית - כולל איפור ותוספת שיער. אבל במקום לשיר את "I dreamed a dream" המקורי, הוא שר גרסה ל-"Amazing Grace", בביצוע די נוראי, יש לומר.

אם אתם מתעניינים בשלומה של המקור, המשפחה אומרת שהיא צריכה השגחה של 24 שעות. מאז חודש אפריל האחרון, בו פרצה סוזן בויל בקול גדול לתודעה העולמית, היא מאוד עסוקה ומתרוצצת בעולם כשסביבה קבוצת מאבטחים ומנהלים.

לדברי בני משפחתה, התהילה גרמה לה ללחץ וכמעט שברה את רוחה של הזמרת העדינה. בויל, אומרים מקורביה, מרגישה יותר בודדה מאי פעם. "היא צריכה השגחה כל הזמן, משהו צריך לטפל בה", התלונן אחיה ג'ון בן ה-59.