ארגנטינה: תינוקת נורתה בחזה - ונשארה בחיים במשך 3 ימים

טרגדיה בארגנטינה - עם נקודת אור בסופה: בעל, אישה ותינוק בן שנתיים נמצאו מתים בביתם. בתם התינוקת בת ה-7 חודשים ניצלה למרות שהוריה ירו בה בחזה ושרדה במשך 3 ימים בלי אוכל או שתייה - עד שהשכנים הזעיקו את המשטרה. במכתב שהשאירו סיפרו ההורים: "אנחנו חוששים מההתחממות הגלובלית, לכן התאבדנו ורצחנו את ילדינו"

שכבה שלושה ימים עם כדור בחזה, וניצלה (חדשות 2)

יש רק מילה אחת להגדיר את המתרחש בסיפור הבא - נס: תינוקת בת 7 חודשים מארגנטינה הצליחה לשרוד בחיים במשך שלושה ימים עם קליע אקדח בחזה. כוחות ההצלה גילו אותה כאשר היא שכובה לצד גופות הוריה ואחיה בן השנתיים, לאחר מסע טירוף במהלכו ניסו ההורים לרצוח את ילדיהם והתאבדו.

השכנים של המשפחה, שכעבור 3 ימים החלו לחשוד משום שאיש לא יצא או נכנס לבית, הזעיקו שוטרים וצוות רפואי. הפראמדיקים מצאו את התינוקת במצב קשה אולם בחיים, והם מעריכים כי הפעוטה הצליחה להישאר בחיים מכיוון שהקליע לא פגע בלבה.

התינוקת הובהלה לבית החולים המקומי במצב קשה ולאחר שאיבדה דם רב, הוכנסה לניתוח חירום ומצבה התייצב. כעת מתאוששת הפעוטה בת ה-7 חודשים מפצעי הירי, והרופאים שמחו להודיע לכלי התקשורת שהיא יצאה מכלל סכנה.

במכתב ההתאבדות אותו השאירו ההורים, הם הסבירו כי החליטו לירות בפעוטה ובאחיה פרנסיסקו בן השנתיים, שנורה בגבו, ואז להתאבד משום ש"חששנו מההתחממות הגלובלית הגוברת".