ווילס: אב רצח את בתו שנאנסה "מתוך רחמים"

תושב ווילס דקר למוות את בתו בסכין קצבים ונסע עם גופתה במכוניתו עד שנתפס על ידי המשטרה. לטענת האב, הוא ביקש לשים קץ לסבל המתבגרת שנאנסה. בבית המשפט התברר כי הרצח תוכנן במשך חודשים, וכי כלל לא התקבלה תלונה על אונס הנערה

רצח מתוך חמלה. האב ובתו (the sun)

מקרה רצח מזעזע בווילס: אב לצעירה מתבגרת החליט שקיימת רק דרך אחת לשים קץ לסבלה המתמשך בעקבות אונס אכזרי שעברה. על פי החשד הוביל האב את בתו לחניון מבודד ושם דקר אותה למוות, כשלדבריו המניע לרצח הוא אהבתו אליה.

בית המשפט בווילס קבע כי האב החשוד ברצח, גארי פישר בן 48, תכנן במשך חודשים את רצח בתו המתבגרת שנאל. מחקירת המקרה עולה כי לאחר שדקר אותה עם סכין קצבים, לקח פישר את גופת בתו ונסע איתה ברכב במשך שעות, עד שנעצר על ידי השוטרים.

לאחר מעצרו פונה פישר לבית החולים מכיוון שסבל מפציעות בגופו. מעדותן של האחיות שהעניקו לו טיפול רפואי, עולה כי ציין בפניהן: "דקרתי אותה כי היא סבלה קשות". התובע במשפטו של פישר, כריסטופר קלי, סיפר כי האב שיחזר בפירוט את הרצח - וזאת למרות שהוא מכחיש זאת כעת נמרצות.

"הוא חזר והדגיש מספר פעמים כי בתו אמרה לו שברצונה למות", סיפר קלי לכלי התקשורת המקומיים. מבדיקה של המשטרה עולה כי בתו של פישר ומשפחתה מעולם לא הגישו תלונה על כך שנאנסה בעבר.