זכו בלוטו וסידרו את העוזרת

בני זוג הבטיחו לעוזרת: "אם נזכה בלוטו, נפריש לך סכום נאה". אז לאחר שזכו בסכום של 56 מיליון ליש"ט, לא נותר להם אלא לקיים את הבטחתם. בני הזוג העניקו לעוזרת הבית את המפתחות לדירתם הישנה ולמכונית, בנוסף ל-400 אלף ליש"ט. "מה שאתם צריכים לדעת זה שאני מאוד אוהבת את העוזרת שלי", אמרה בעלת הבית

הזוכים המאושרים (SKY)

לפעמים צריך להיות במקום הנכון בזמן הנכון: זוג בריטי שזכה בפרס הלוטו הגדול ביותר בהיסטוריה של הממלכה הבטיחו לעוזרת הבית שלהם כי במידה ויזכו, יפרישו לה "מעשר" מהזכייה. נייג'ל פייג' וג'סטין לייקוק זכו בסכום שיא של 56 מיליון ליש"ט, והפרישו לעוזרת הבית שלהם סכום לא מבוטל של 400 אלף ליש"ט, שלושה מיליון שקלים בקירוב.

בנוסף למענק הנאה, זכתה המנקה דניס קלסו בשני מפתחות. האחד לדירתם הישנה של בני הזוג בעיירה קרינצ'סטר ובמפתחות למכונית המשפחתית, אותה החליפו הזוכים במכונית חדשה. לייקוק אמרה לעיתונות הבריטית בתגובה לסיפור: "כל מה שאתם לדעת זאת העוובדה שאני מאוד אוהבת ומעריכה את קלסו, היא עוזרת בית מצוינת".

בני הזוג שהפכו לעשירים בין לילה, לא נותרו ללא קורת גג. השניים העתיקו את מגוריהם לווילה אקולוגית, בשווי של 4 מיליון ליש"ט בעיר בארנסלי. ביתם החדש מאובזר בין השאר באולם קולנוע קטן של 25 מקומות ובריכת שחייה מחוממת. העיתון הבריטי דיילי טלגרף דיווח כי הווילה האקולוגית צורכת רק כ-10 אחוזים מכמות האנרגיה שצורכים בתים על אותו שטח.

לא בטוח שבני הזוג ישמחו לצאת מהבית המאובזר, אך אם יבחרו לעשות כן הם עשויים לפגוש בחנות המכולת את השכנות הנאות דוגמניות העל אליזבת' הארלי או קיית מוס. ומה באשר לעבודתה של קלסו? היא ממשיכה לעבוד אצל בני הזוג, אבל מצבה הכלכלי מאפשר לה לעבוד אך ורק בביתם.