ארה"ב: שודדים גנבו תכשיטים אך שכחו בן 4

זוג שודדים חדרו לחנות תכשיטים יוקרתית בפילדלפיה יחד עם ילד בן 4. הם ביקשו לראות את הסחורה היקרה ביותר, וכשזו הוצגה בפניהם הם חטפו אותה וברחו. אך כנראה שמרוב אנדרנלין, שכחו השודדים את הילד הקטן שהיה עימם ונמלטו עם התכשיטים בסכום של מאה אלף דולר

חקירה לא שגרתית מתנהלת לאחרונה בפילדלפיה: המשטרה המקומית חוקרת מקרה שוד, בו השאירו צמד הפורצים עדות מפלילה ביותר - ילד בן ארבע.

מפרטי האירוע עולה כי שני הפורצים, גבר ואישה, נכנסו לחנות התכשיטים יוקרתית וביקשו לראות את הסחורה היקרה ביותר הנמצאת על המדפים. כשהציגו המוכרים את השלל היקר, הם הצליחו לברוח עם התכשיטים ששוויים מגיע לסכום של כמאה אלף דולרים, אך בטעות שכחו ילד שהגיע איתם לזירה.

לורנס נודיף, בלש ממשטרת פילדלפיה שחוקר את האירוע, חשף פרטים נוספים על המקרה. "השודד עזב את ידו של הילד והכה בפניו של בעל החנות במהלך השוד. מיד אחר כך הוא החל לברוח כשהילד נשאר מאחור", סיפר. על פי עדותו של בעל החנות, הגבר שלף סכין ופצע אותו בפניו ובצווארו לפני שהילד ננטש.

חוקרי המשטרה טרם הצליחו לגלות אם הילד הוא בנם של זוג השודדים. בינתיים הוא בידיהם של מחלקת שירותי הרווחה. זוג השודדים עדיין מסתובב חופשי ולא חזר בכדי לקבל את הילד שנשאר מאחור.